Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti beadatjátok/beadattátok az...

Ti beadatjátok/beadattátok az agyhártya gyulladás elleni nem kötelező védőoltást?

Figyelt kérdés
annyira tanácstalan vagyok..:O

#védőoltás #agyhártyagyullás
2013. nov. 15. 22:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Én beadattam pár éve, nem is volt kérdés. Az agyhártyagyulladásnak nagyon komoly következményei lehetnek, ha elkapja.
2013. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Én mindkét gyereknek beadattam.


Tudom, hogy manapság nagyon sok problémás eset merül fel az oltásokkal kapcsolatosan, hogy olyan maradandó károsodásokat okoz, amiket nyilván nem szabadna, de nekünk sosem volt semmi gondunk az oltásokkal. Én ezért adattam be, mert rossz oldalától nem kellett tartanom, egyébként meg hasznos, és nem egy eget verő összeg.

2013. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Én is beadattam.
2013. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Én is beadattam.
2013. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem az összeg miatt vagyok tanácstalan.Csak annyi oltást kapnak,hogy az ember nem tudja eldönteni azt,hogy valóban szükség van-e rá és jó-e ha beadatom?!
2013. nov. 15. 23:14
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez az oltás nem kérdés.Miért vagy tanácstalan?
2013. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ki tudja lesz-e baja az oltástól?! Meg,hogy egyáltalán mit tesznek bele.Egyébként 1 éves a lányom de 1.5 éves kora körül kapná meg.Amúgy olyan jófej a dokim,hogy még azt sem mondta,hogy most 15 hósan is kap majd 2 kötelezőt.Ha egs ismerős anyuka nem mondja nem is tudom.Na meg ezt a nem kötelezőt sem mondták..:O

Azt sem mondják,hogy lehet nem,hogy tanácsot adnának,hogy mi tévő legyek..:(

2013. nov. 16. 00:25
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
hát én egy NEM-et írnék
2013. nov. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Mostanában elég nagy divat félni az oltásoktól, pedig szerintem egy agyhártyagyulladásnak sokkal komolyabb és bizonyítottabb következményei vannak. Nekem nem is volt kérdés, hogy beadatom.
2013. nov. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy beadattam. Az agyhártyagyulladás nem játék.
2013. nov. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!