Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány oltásból áll az agyhártya...

Hány oltásból áll az agyhártya gyulladás elleni oltás?

Figyelt kérdés
Tegnap kapta meg a kislányunk az első agyhártya elleni oltást ,és nagyon csunya pukli lett a kis combiján!borogattam ugy tünt kissebb lett,tehetek ennél többet?És mi van akkor ha a 2.oltást nem adatom be?már nagyom megbántam!Borzalmas dolgokat olvastam az oltásokról!
2012. okt. 30. 22:38
 1/7 kíváncsicska ***** válasza:
Hát szerintem akkor feleslegesen dobtad ki a pénzt.Mennyi idős a babád?A lányom 1 éves lesz és az után kapja meg az agyhártya gyulladás elleni oltást és akkor már csak 1-et kell beadni neki.Ha egyről beszélünk.
2012. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 hónapos mult a kis hercegnőnk!
2012. okt. 30. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább gondolkozni kellet volna előbb,mert ha egy éves kor után adatod be csak gy oltás.Most már adasd be a másodikat ,ez nem játék adom nem adom!!!

A puklitól pedig nem lesz semmi baja,oltási reakció.

2012. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy èves kor után csak egy oltás, erre igazán felhívhatta volna a gyerekorvos a figyelmeteket. Mi is azért vártunk, épp a múlt héten kapta a kisfiunk. Neki meg sem látszott a helye, de ez persze egyén függő.
2012. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabszem ***** válasza:
Nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy minél elöbb érdemes beadatni, mi nem várunk 1 éves koráig. Nem ér annyit az egész. 9 hónapos, most fogja kapni az elsőt.
2012. okt. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hósan kapta az elsőt, 6 hósan viszem a másodikra. Nem kellett fizetni, vittem az egészséges tanácsadásra, és a kötelező mellett ezt is beadta neki a dokinő.
2012. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is beadattuk, szerintem hasznos, és ne bándd, de csináljátok végig ha már elkezdtétek. Lehet hogy egy éves kor után csak egy van, viszont most jön a ˇ"szezonja". most kell védeni a babát. mi kaptunk 6, 8 hósan és lesz még egy 18 hósan.
2012. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!