Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekek mellett az anyuka...

Kisgyerekek mellett az anyuka milyen viselkedésénél jogos, hogy az apuka nem jár haza időben, hanem a szabadidejét a barátaival tölti?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyen. Legalább a gyerekre legyen tekintettel. Vegye ki a részét a gyereknevelésből, gondozásból. Talán az anyuka viselkedése is megváltozna.
2013. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én olyan esetben tudom elképzelni, ahol az apa semmit sem csinálhat a gyerekkel mert anya jobban tudja. Lényegében csak azért van, hogy leadja a fizetését a férfi. Na akkor számomra teljesen jogos lenne.
2013. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyen viselkedésnél nem jogos, mert az esetleges problémákat nem így kell kezelni. Meg kell beszélni és megoldani, ha meg nem megy akkor békében különválni.
2013. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak akkor, ha ezt az anyuka kifejezetten kéri tőle :) micsoda hüle' kérdés, már hogy lenne jogos? milyen alapon hagyja cserben az anyát és a gyerekét a drágalátos apuka?! kedves anyukának szóvá kell ezt tenni, igenis kell az apa otthon, ha nem akar a gyerekekkel foglalkozni, legalább a házimunkában segítsen. (gondolom van dolog bőven, és bejárónő, bébiszitter meg nincs... elkél a segítség)

ja, amúgy ha valaki így áll a dolgokhoz, az hosszú távon nem működik, ebből válás lesz - hacsak APUKA nem kap észhez, hogy neki már nem bulizás és nem csavargás a dolga, mert könnyen egyedül öregedhet meg...

2013. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeknek kell az apjuk, akármilyen anyjuk is van. Ha apuka nem akar otthon lenni, inkább kocsmázik, és ezt anyuka viselkedésével próbálja indokolni, akkor egy alkalmatlan, kifogáskereső, elcseszett ember.
2014. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!