Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szabadszállási Lili mennyire...

Szabadszállási Lili mennyire tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Borzasztó hosszú a vezetéknevünk, ebből adódik, hogy minél rövidebb kislány nevet keresünk. Egyenlőre a Lili a befutó (liliom a jelentése).

Ráadásul mivel nagyon kacifántos a vezetéknév, olyan nevet keresünk ami miatt nem kérdeznek vissza, meg szeretem a gyakori neveket amúgy is.



2013. nov. 16. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Esetleg még a Lilla, Liliána, Virág is passzol :)
2013. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit sok benne az l betű, de nem rossz.
2013. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sok az L betű


Míra, Kíra, Hanna, Fanni, Kinga..

2013. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kicsit nyelvtörős :)

nagyon szép név a Lili! :)

de mondjuk amikor kimondja, legalább szépen "csíízel" közben, a teljes fogsort ki lehet villantani a kiejtésénél... "....silili..." :)

amúgy eléggé "elegáns" a vezetéknév, ehhez választhattok kicsit dallamosabb keresztnevet is...

amúgy lehet LILIÁNA is.

szerintem nem kell azért rövid keresztnév, mert hosszú a vezetéknév.

de szép név ez így, azt meg kell hagyni :)

2013. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, nekem tetszik :).
2013. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl sok az L :) de szép így leírva, csak kimondani nehéz, főleg gyerekszájjal: Szabadszájjási Jiji :)
2013. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :) Nem baj, ha nyelvtörős, édes a gyerekszáj és majd beletanul. De elfogult vagyok, én is Lilit várok :)) Igaz nálunk Lilien lesz, de Lilinek becézzük majd (sőt már most) :)
2013. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!