Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek milyen a...

Anyukák, nektek milyen a kapcsolatotok az édesanyátokkal? Változott valamiben a babátok születése után?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nem túl jó vele a kapcsolatom, illetve nagyon-nagyon hullámzó. Kíváncsi vagyok, ha kisbabám lesz javul-e, vagy marad ugyanilyen.
2013. nov. 19. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Már terhes vagy, vagy még nem? Ha nem túl jó a kapcsolatotk, akkor szerintem a várandósság alatt kiderül, hogy javul-e a szülés után, vagy ugyanolyan rossz marad. Ha várandósan érdeklődik utánad és a baba után az anyukád, akkor jó eséllyel a baba születése után javulni fog a helyzet, és kiváncsi lesz majd az unokájára. Ha viszont várandósság alatt sem közeledik jobban, akkor szerintem nem nagyon fogja meghatni a pici születése sem. Ha akkor nem teszi félre a büszkeségét vagy a sértettségét, akkor sose.
2013. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem u.olyan semmilyen maradt. 11 éves a fiam, a következő a pocakban. Konkrétan lesz.rja, h mi van velünk. Viszont az exem anyjával javult a helyzet P. születése után, most is szívesen vannak együtt és teljesen tiszteletben tartja a nevelési elveimet. Látja a különbséget az általam nevelt unoka és a fia következő házasságából született unokája között. Valszeg itt a kutya elásva.
2013. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!