Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kik-ben szoktatok venni...

Kik-ben szoktatok venni gyerekruhákat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor, ha akciós. Eredeti áron nem éri meg, én túl drágának találom a minőségéhez képest.
2013. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, mert jó áron kínálják (többségében) és jó a minőségük is. viszont a méretezések nem pontosak, legalábbis én úgy vettem észre, nagyobbak a cuccok, mint ami rájuk van írva.

de én szoktam kismamaismerőseimnek ajánlani, hogy nézzenek el oda, én már sok babaholmit (kifogót és takarót is) vettem.

2013. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Divatos olcso ruhák jo anyagból.
2013. nov. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen szoktam. Jók az árak és többnyire a minőség is! Picit tényleg nagyobbak a méretek a számozáshoz képest, de sok jó holmink van onnan! Zoknik, kocsicipők, nadrágok, melegítők, pamut pólók, stb.
2013. nov. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!