Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti mivel szoktátok...

Anyukák ti mivel szoktátok elfoglalni magatokat otthon?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a házimunka nem köt le és már pánikbeteg lettem.
2013. nov. 25. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam teljes embert kíván, szóval nem kérdés, hogy mivel foglalom le magam. Ha alszik, akkor netezek, tv-zek, olvasok, vagy vele alszok én is, esetleg "csendes házimunkát" végzek, mint pl. teregetés, vagy vasalás. Ilyenkor szoktam szépítezni is, körmöt lakkozni, hajat vasalni, szemöldököt szedni, stb, de mikor ébren van, akkor csak ő van.
2013. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvasás. Az teljesen kikapcsol engem,bár ritkán veszek könyvet a kezembe, de azt tartom a legjobb gyógyírnek.


Viszont ha pánikbeteg vagy,azzal orvoshoz kell fordulni. Magától nem múlik el, bár nem írtad le, mit érzel, mi a probléma, mi alapján állapítottad meg magadról... De az kezelendő dolog, mert súlyos egészségkárosodáshoz vezethetnek a pánikbetegség fizikai tünetei..

2013. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Intimtornázok, ha van még időm, akkor sima tornát csinálok, és ha még mindig van időm, akkor netezek, olvasok.
2013. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sok időm nincs unatkozni egy igen aktív kétéves mellett! :)

Sőt, örülök,ha az alap dolgokat normálisan meg tudom csinálni!

De ha nem köt le a házimunka, akkor szerintem is vagy olvass, vagy vegyél szobabicót és tekerj.

De most jönnek az ünnepek, készíts valami dekorációt. Én nem vagyok egy nagy kézügyes, de tavaly csináltam adventi koszorút, na azzal elvoltam egy darabig! :)

2013. nov. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
olvasok, írok, tornázom zenére, bár egyelőre nem sok szabadidőm marad pici baba mellett
2013. nov. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!