Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én vagyok itt egyedül...

Csak én vagyok itt egyedül olyan nő, akit tökéletesen kielégítene, ha otthon vezethetné a háztartást, nevelhetné a gyerkőcöket és meleg vacsorával várhatná haza a férjét?

Figyelt kérdés
Én most nagyon így érzek, annyira vágyom arra hogy otthon lehessek a gyerkőcömmel, és csak a családomra koncentrálhassak. Más is érez így?

2013. nov. 25. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem hinném,hogy egyedül vagy! Biztos sokan vannak így!

Mondjuk én nem igazán. Nem erre lettem kitalálva. Mármint engem ez nem elégítene ki, és ha elégedetlen az ember az nem jó! :)

2013. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én most nagyon úgy érzem, hogy ehhez semmi kedvem, itt ülök a munkahelyen, és csak várom a délutánt, hogy együtt lehessünk végre... Régen nem gondoltam volna hogy ilyen leszek :D Bár gondolom az is közre játszhat ebben, hogy a gyerkőcöm csak két éves.
2013. nov. 25. 15:13
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
engem is tökéletesen kielégít a háztartásbeliség.
2013. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Az enyém is annyi, de én már várom,hogy menjek dolgozni.

Félek is tőle, de várom is! :)

Imádom a családom, szeretek velük is lenni, de pusztán az,hogy a háztartást vezessem, meg főzzek, nem elégit ki.

Szerencsére a férjem ismer, sőt, ő sem szeretné, ha kizárólag otthon lennék!

2013. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, még nem mentél vissza, de én már pár hónapja dolgozom, és borzasztóan hiányzik a gyerkőc napközben, azt hiszem ez lehet a főgond.
2013. nov. 25. 15:22
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Én simán el bírnám viselni, mondjuk egy lottó ötös társaságában pl. :).
2013. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Jujj igen :) De jó lenne :))) Szerintem akkor jöhetne akár még egy harmadik baba is :))) de ha unatkoznék, akkor max belefognék valami vállalkozásba, de csak olyanba, ami a napomból max 4 órát vesz el.



Annyira szeretnék nekik mindent megadni, egy igazi meleg otthont... nem csak ez a rohanás, meg a pénz hajtása :(

2013. nov. 25. 15:40
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez engem is kielégítene (3 gyerek van), nagyon jó lenne, de sajnos vissza kell mennem dolgozni, mert pénz nna az viszont nincs túl sok. De gyomorgöcsöm van, ha arra gondolok, hogy kiszakadok ebből az itthoni közegből.Még van egy évem itthon szerencsére.
2013. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Biztos sokan vannak így,én nem így érzek.
2013. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Igazából, itthonról már dolgozom valamennyit, és valahogy én akkor is nagyon jól érzem magam, amikor dolgozom.

Én a családomban és a munkámban is megtaláltam a boldogságot. És jó szervezéssel, még csak rohannom sem kell! :)

De mondom, ez én vagyok!

2013. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!