Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet lemondani a védőnői...

Hogy lehet lemondani a védőnői látogatásokat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Telefon
2013. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kerdest. Ugy ertem hogy ne jojjon ki tobbet a vedono
2013. nov. 26. 12:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Bemész a tanácsadóba és mondod neki. Mivel neki kötelességes, így ez nem igazán a kedvedtől függ. Esetleg mondd neki, hogy amikor kell beviszed, de ne menjen ki. Ha ez sem, akkor aláírat egy papírt, hogy nem kérsz a látogatásaiból.
2013. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Kötelező neki kimennie, ez nem kívánságműsor...
2013. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy nem kötelező a védőnői szolgálat,le lehet mondani(a feltételeket nem tudom,mert mi még ott nem tartunk,de tuti,hogy valaki kimegy ellenőrizni,hogy ugyan miért mondod le)A védőnő központban érdeklődj!

Én azért mondom le majd,mert ahová lakcímileg tartozok(egy kis falu) oda nincs busz(egy oda hajnalban egy vissza délután)és 5 kilométer.A város,ahová óránként van busz az 6,5-7 km.Ott van doki,gyógyszertár,klinika,labor stb..Nem járhatok a városba,mert pont határon lakok :-(vicc,mert a védőnőn kívül mindenem ott van/lesz(gyerekorvos,ügylet is ott van)

Nagy pocakkal meg nem hiszem,hogy tudok majd 5 km-t tekerni,de ha akkor még igen,akkor a pár hetes/hónapos babát nem tudom biciklivel szállítani valószínű.

Nekem azt mondták a védőnő központban,hogy kérvényt kell írni,indokolni,kimennek majd hatóságilag "terepszemlére" kétszer és onnantól,ha járatod oltásokra,kötelező vizsgálatokra orvoshoz,akkor nem háborgatják a dolgot.

2013. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Köszönöm szèpen.
2013. nov. 26. 18:43
 7/13 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok. hivatalosan nem lehet lemondani. ha te megbeszéled a védőnővel, az más dolog.


családsegítős vagyok

2013. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ÉN még a terhesgondozás alatt mondtam neki hogy nemszeretném ha kijönne mert egy rémálom bunkó nő volt

Inkább mondtam hogy hetente bejárok a gyerekdokihoz de nemkérek belőle

ÉS egyszer sem jött senki hogy megvizsgálja a gyerek körülményeit stb ( se gyám...stb..senki )

2013. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
le lehet mondani hivatalosan,alá kell írni róla egy papírt.Ezután a gyámhivataltól egyszer kijönnek környezettanulmányra,ez kötelező,de ha látják,hogy normális körülmények vanak,akkor nem zaklatnak többet.
2013. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

5/9 vagyok: most értem haza a védőnőtől,a védőnő központba kell bevinni a papírt kitöltve,amit adott,indoklással és ott intézik majd tovább.Kijönnek környezettanulmányra és ha minden rendben többször nem jönnek.

Tehát én megkérdeztem a védőnőt régebben,mondtam,hogy nem vele van bajom,de nem fogom tudni őt megközelíteni buszjárat és másik autó híján,így ezért mondanám le.Adott egy "formanyomtatványt" amit kitöltve vissza kell vinni jövő héten kedden a védőnő központba és már intézik is tovább.Következő hónapban már nem kell mennem,ha csak valami csoda folytán nem engednék meg,hogy a városba mehessek,de azt nem hiszem.

2013. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!