Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kap karácsonyra 3 év...

Mit kap karácsonyra 3 év körüli lányotok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon szeretne sellő barbit,Monster High babát,meg vmi építő játékot.De még nem tudom mit fog kapni.
2013. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó éjt Dóra babát szerettem volna neki, de sajnos már nem kapok sehol. Így interaktív újszülött én kicsi pónimat fog kapni, ha kapok. És valami építőst.
2013. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Geomagot, társas játékot, babát, könyveket, Sylvanian kezdő ház szettet, Barbie babát. Nem mindent tőlem, hanem a rokonoktól összességében.
2013. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Furreal Daisy interaktív cicát (ezt kérte a Jézuskától), Playdoh sütikszítő szettet, és még 1 memóriajátékot. A nagyszülőktől Boribon könyvet, csillogós hajbavaló szettet
2013. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
babakocsi babával (ez a vágya), play doh sütikészítő, hot weels egyszerűbb pálya (5 éves fiamtól mindig lenyúlná), társast közösen kapnak.
2013. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
faragott babaútorokat, Silvanian Family családot, egy duplo-készletet, orvosi szettet, Böngésző-könyvet, Beatrix Potter mesekönyvet
2013. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Babaházba való bútorokat, Pénztárgépet, Öltöztethető Minnie egeret(imádja), könyveket, hajcsatot. Nagyszülőktől interaktív kutyát vagy cicát , gyurmát, babaruhákat.
2013. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amugy ez egy jo kerdes es orulok hogy feltetted :-)

Mi igazabol mar nem is nagyon tudtuk mit vegyunk mert kb. mindene megvan. Orokolte az en jatekaimat (vigyaztam rajuk nagyon), az exferjemnek is hatalmas rokonsaga van, toluk is mindig hoz valamit. A paromnak is van 2 tesoja meg a szuleitol is kap mindig, hiaba mostohaunoka. Szoval nem konnyu de mi babakocsit adunk babaval, ezt is csak azert mert az elozot eltorte.

Azert nem akarjuk megvenni a 66. Barbie babat vagy kirakost mert az van neki. Ugyhogy szerintem marad a babakocsi babaval hacsak itt nen olvasok valami jobbat :-)

2013. nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!