Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikulásra csak saját gyereknek...

Mikulásra csak saját gyereknek szokás ajándékot venni?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok, hogy pl. a keresztgyereknek csináljak-e csomagot? Adta volna magát a dolog, csak azt nem akarom, hogy ha az ő szülei nem így gondolkoznak, akkor kellemetlenül érezzék magukat.

Köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 30. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

nálunk tesóm gyerekeinek is hoz a Mikulás picike csomagot. nem olyan nagyot mint a miénknek, mert nekik otthonra is hoz a Mikulás ;)

200.-ért vettem nekik 1-1 csomagot, ajándékot nálunk egyébként se kapnak.

szerintem ez olyan dolog amit nyugodtan megkérdezhetsz, gondolom ha keresztanya vagy akkor vagytok olyan jó viszonyba, hogy ez ne legyen kellemetlen. esetleg úgy, hogy "nem baj ha csak egy pici csokit hoz majd tőlünk neki a Mikulás? és akkor tudja, hogy ti készültök

2013. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!