Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén a nagyszülőt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén a nagyszülőt a saját gyereke hívja fel mindig nálatok, ha vigyázni kellene az unokára? A másiknak telefonálni nem "szokás"?

Figyelt kérdés

Elváltunk, közös a felügyelet. Úgy volt, hogy hétvégén nálam lesz, de közbejött valami. Az apja sem ér rá. Ezért felhívtam az voltanyósomat,hogy levihetném e. Ő igent mondott, nem is volt gondja, viszont visszahallottam, hogy voltapósom szerint nem nekem kellett volna telefonálnom, hanem a fiának... Nem mindegy? Nem gondolnám, hogy olyan rossz a viszonyunk, bár a voltférjem anyukájával mindig jobb volt mint az apjával.

Felhívtam voltférjemet, mondta hogy neki is programja lenne már a barátnőjével, de szerinte a szülei ráérnek. Erre kapásból rávágtam, hogy akkor felhívom őket. Éppen ő is telefonálhatott volna, de miért ha nekem van problémám, nem gondoltam volna hogy ezen bárki fennakad.

Nálatok hogyan szokás?


2013. máj. 9. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális embereknél így szokás. Attól, mert a felnőttek nem jönnek ki, a gyerekhez mindenkinek joga van. Tudni kell különválasztani a dolgokat egymástól. Ne foglalkozz a papával, lényegtelen ki telefonál. Örüljön, hogy rájuk bízod továbbra is a gyereket :)
2013. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ex jelenleg külföldön dolgozik,de simán hivhatom a szüleit bármikor hogy vigyáznának-e a fiunkra,van van-e kedvük jönni ide-oda. (nyugdijasok,én szüleim messze élnek,ők 10 percnyire,sokszor ugranak be hogy vinnék a gyereket állatkertbe,tóra,stb,vagy én hozzájuk,hogy megyünk fürdőbe,jönnek-e)
2013. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a viszonyotok, akkor hívd fel és kész!

Az anyós is biztos örül, hogy unokázhat kicsit.

De félj, kap az öreg a sárkánytól, ha sokat ugat! :D

2013. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak nem tettem olyan rosszat:) A gyerekkel elvileg szívesen van, csak nem nekem kellett volna felhívjam hanem a voltférjemnek..
2013. máj. 9. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kedves nagypapa lihegi túl a dolgot. Páromnak is van egy gyereke egy korábbi kapcsolatából. Nem szoktunk azon agyalni mit illik/mit szokás és mit nem. Éppen nemrég volt olyan, hogy mi leraktuk anyukámnál reggel, elutaztunk és délután az anyukája párja ment érte. Az új pár szüleihez a másik úgy pár.. ez már biztos nagyon "durva":D Most jön a nyár, mégis hogy az égbe oldanánk meg, ha nem kommunikálnánk egymással? Még így is nehéz, hogy többen vagyunk egy gyerekre. Húgom az aki középiskolás, ráér - mi is, nagyszülők is, más testvérek is dolgoznak - tavaly is sokat volt vele, nálunk is közös a felügyelet, előfordult többször, hogy az anyukájához vitte vissza. Nem telefonáljuk körbe sose egymást, hogy te hívd már fel őt, hogy ő hívja fel őt, vinném a gyereket.. :)
2013. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok megint. Még valami:

Ha a fia hívta volna fel, akkor meg azon düdögne, hogy "ha akar tőlünk valamit, akkor hívjon fel, és a ne a fiammal üzengessen!"

Tud, ha van sapka rajtad, akkor azért...

2013. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!