Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hónap múlva új telefont...

8 hónap múlva új telefont kérhetek. Anya azt mondja kérjek apától. Apa nem akarja, mert leszarom hozzá állása van. És saját pénzből még anya nem engedi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya: Ő tényleg nem áll úgy anyagilag.

Apa: Minden hülyeséget kitalál hogy nem ál úgy anyagilag (vezető pozíciót tölt be.) meg hogy minek az nekem (amikor tudja h a kijelző szét van repedve). És tudja hogy neki kell telefont venni

És elváltak már rég. Valami tipp? Saját pénzből még fogalmam sincs miért nem vehetem meg...



2013. nov. 30. 19:07
 1/4 anonim válasza:
74%
Kívánom neked, hogy ez legyen a legnagyobb problémád a későbbiekben is, hogy van-e új telefonod vagy nincs...
2013. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Várj. 8 hónap alatt sok minden változhat.
2013. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
hozd fel a témát majd nyáron, mikor a kitűnő bizidet a kezedbe kapod...
2013. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris van 8 hónapod.

Másodszor: próbáld meg kiérdemelni azt a telefont, akkor hátha anyukád próbál majd hatni apukádra. Vagy apukád magától fogja úgy gondolni, hogy megérdemled. Mert ez a "jár nekem" hozzáállás nem feltétlenül szimpatikus mindenkinek. ("neki KELL megvenni")


A szüleidnek nem kötelessége neked új telót venni, ha a régivel is tudsz még telefonálni.

Amúgy azért, mert valaki vezető pozíciót tölt be, nem biztos, hogy tényleg felveti a pénz mindig.

2013. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!