Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsonyi vásárlást hogy...

Karácsonyi vásárlást hogy intézitek? Viszitek magatokkal újszülött babátokat a boltokba a sok ember közé?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
3 hetes a babám. Eszem ágában sincs boltba menni vele. Az ajándékokat neten rendeltem meg, házhoz hozzák futárszolgálattal. Amúgy sem veszünk drága ajándékokat, az a néhány meg belefér így anyagilag is.
2013. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs kire hagyni, akkor igen.
2013. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szintén online intéztem az ajándékok 99 %-át. Ez gyerek előtt is így volt.
2013. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hetes a babám, örülök, hogy a levegőhöz hozzá szoktattam nem hogy még utazzunk is és nagy bevásároljunk. Nagyon kis hangulat függő így hosszú útra el sem merek vele menni, mert ha a boltban jön rá az öt perc akkor tuti kitiltanak minket. :D Vagy a közeli boltban veszem meg az ajándékot (csoki, tusfürdő, gyertya stb.) vagy apuka elmegy érte, vagy neten rendelek. De igazából az egész család tudja, hogy pici baba sok pénzbe is került és nem is tudunk vele vásárolni így nem is várják el, hogy nagy ajándék csomagokat vigyünk. Sőt igazából nálunk évek óta nincs nagy ajándékozás, a gyerekeknek veszünk csak ajándékot azt tesszük a nagy családi fa alá, de felnőtteknek nem veszünk semmit. Általában anyunál van az összejövetel oda jön mindenki. Anyu a karácsonyi ebédet adja mindenkinek ajándékba, mi sütit viszünk és azt kapja mindenki ajándékba, testvérem házi lekvárt hoz és savanyúságot vidékről ő azt adja mindenkinek stb. Csak karácsonykor jönnek fel a vidéki rokonok is így tényleg az együtt létnek örülünk karácsonykor.
2013. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én augusztusban szültem, most a férjem megy el a boltokba, nem viszem a 4 hónapos babát. Ha mostanában szülnék, akkor még a terhesség végén bevásároltam volna, de júliusban még nem akartam megvenni a karácsonyi ajándékokat.
2013. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már végeztem a karácsonnyal idénre, és szinte mindent neten rendeltem. Nem csak azért jó, mert nem kell magammal cügölni az összes kiskorút, hanem így a legdiszkrétebb.
2013. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hetes a babám. Nem viszem el vásárolni. Csomó mindent neten rendeltem, vagy a férjem veszi meg, mikor jön hazafelé.
2013. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es! Jol csinaljatok, igy szep az unnep! ;-)
2013. dec. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!