Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sír az ember, mikor kézbe...

Sír az ember, mikor kézbe kapja az ujszülött babáját? Az apukáknál is előfordul?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sírtam, még a párom is elpityeredett. Olyan megkönnyebülést éreztem, mikor a mellemre tették, hogy itt van jól van, egészséges, milyen gyönyörű (pedig lila volt :)és végre tul vagyok rajta
2008. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Èn végig azt hittem,hogy sírni fogok,de nem.Nagyon örültem,de lehet,hogy a 38óra kínlódás miatt nem.

2008. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ezt mindenki másképp éli át.én sirtam anyukám is mert ő volt bent.
2008. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mind a ketten sírtunk, az volt életem legszebb pillanata. Abban a pillanatban elfelejtetten az elmúlt órák fájdalmát és csak zokogni tudtam.
2008. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem szültem kb 2 hónap múlva fogok,de ha már csak rá gondolok,hogy milyen lesz megfogni a kisfiamat,összeszorul a torkom.Biztos sírni fogok,én úgy érzem.Boldog babavárást!
2008. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mióta terhes vagyok, én mindenen sírok, örömömben még többször, mint bánatomban, naponta többször is elpityeredek, még néha a válaszokon is, amit írtok, mikor valaki olyan szívhezszólóan ír a saját élményeiről.

Én 6 hét múlva szülök, és elképzelésem szerint(meg az olvasottak alapján)eléggé felfokozott érzelmi állapotba kerül az ember a szülés során, és ha másért nem, csak megkönnyebbülésből is elbőgi magát sztem, de ez is egyénfüggő valszínű, mint sokminden egyéb az életben.

2008. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon boldog voltam, de valamiért mégsem sírtam.

Ellenben amikor hazamentünk, beletettem a kiságyába, mondtam neki, hogy most már itthon vagyunk és csak néztem, na akkor sírtam, mint a záporeső. És most is könnyes lett a szemem, ahogy visszagondoltam. :))

2008. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is anyukám volt bent, nem sírt egyikünk sem, mi nem vagyunk sírósak. Hanem otthon, amikor eszembe jutott , hogy anyukám végig bent volt velem, és milyen rendes volt, és amikor meglátta a babát és mondta, hogy odanézz, ottvan, na amikor ezek így eszembe jutottak, akkor összeborultunk és sírtunk mindketten :)
2008. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

...én meg most bőgök, ahogy titeket olvaslak.. :-)

Nekem még csak halvány 2. csíkom van...

2008. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én nem sírtam, hanem olyan érzésem volt mintha lehegnék.A doki azt mondta ez olyan eufórikus sokk.Vagyis örömsokk.Egyfolytában beszélhetnékem volt, és csak gyönyörködtem a lányomban, és azt hajtogattam ,é vagyok az anyukád, meg hogy el sem hiszem hogy anyuci vagyok.Viszont a párom kint várt, és mikor meglátta egy folytában zokogott.Pedig az összes barátunk bent volt a szülészer folyosóján, mindenki kíváncsi volt, mivel a karácsonyi vacsoráról mentem szülni .
2008. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!