Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltatok már éjjel mérgesek a...

Voltatok már éjjel mérgesek a babára, mert negyedóránként kelt?

Figyelt kérdés

Ma reggel sírva ébredtünk (én is) 6-kor, mert már ez volt a 2. olyan éjszakánk, hogy én szinte semmit sem aludtam, mert a majd 1 éves lányom negyedóránknt "ugrasztott".


Ma hajnali 4 felé már olyan szinten bepipultam, hogy elég határozottan (talán kicsit erősen is) fektettem vissza az ágyába, amitől láthatólag meglepődött... De abbahagyta a sírást és aludt 6-ig. (hihetetlen, volt két egybefüggő óra!)


Annyira bánt, hogy ilyen "agresszív" voltam vele, pedig ő az életem értelme, és mindennél jobban szeretem, azóta is itt pityergek ezen, (6 óta) hogy hogy lehettem vele ilyen "állat" hajnalban.


Ti hogy bírjátok mikor már talpon vagytok több mint 48 órán át? :(


2009. nov. 23. 08:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Totál megértelek!!! Hasonló szitu már nálunk is volt. Mi a Sedatyf Pc adjuk éjszakára Próbáld ki!!!!
2009. nov. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Bizony volt. :( Én erőszakosan ráztam a babakocsiban, mert már semmit sem tudtam tenni, nem használt a séta, a kézben levés, az ölelgetés, a cici, semmi. Nekem is lelkifuralásom volt utána, de nagyon kivoltam én is reggelre.


Aludj vele nappal egy kicsit ha tudsz.

2009. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok !


A Sedatif az tabletta? És ilyen kicsi gyereknek is lehet adni? Egyébként nem tudom mitől ilyen nyugtalan, fájni szerintem nem fáj(t) semmije, mert nem fájdalmasan sírt, csak sírt.


Ha felvettem, rajtam elaludt, de amit letettem, kezdte előlről.. akárcsak újszülött korában.


Azt is kipróbáltam hogy magam mellé fektetem és átölelem, vagy odabújok hozzá (azért ülve vagy járkálva mégse tudunk aludni), de ez se jött be.

2009. nov. 23. 08:51
 4/18 A kérdező kommentje:
Nappal egyáltalán nem bírok elaludni, még akkor sem, mikor ájuldozok a fáradtságtól. Még egyszer sem sikerült ezt a "produkciót" megcsinálnom, pedig jópárszor én is lefeküdtem mellé, mikor aludt.
2009. nov. 23. 08:52
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mindenki van így,csak nem vallja be!Én is voltam már dühös,meg morogtam,meg egyebek,de mindig átmegyek hozzá,és nem hagyom sírni.Nekem "szerencsém" van,mert rajtam elalszik,ha gondja van,akkor is.Igaz,már 18 hós,de járkálni,meg ringatni nem tudnám már órákon át(12 kg).Van egy kagyló alakú fotel a szobájában,abba szoktam belefeküdni,őt pedig magamra teszem.Hála az égnek nem mindennapos ez a mutatvány.Ráadásul nálunk 2 gyerek van...
2009. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult hogy ebből kifolyólag türelmetlenebb voltam vele, de azért nem kiabáltam meg nem bántottam vagy ilyesmi. Csak kiborított az hogy dög fáradt vagyok, és az istennek nem akart aludni. De reggel amint tisztább volt a fejem, mindjárt kedves voltam megint vele.
2009. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A Sedítif PC homeopátiás bogyó, lehet adni picinek is, de az adagot nem tudom, ha veszel a patikus biztos segít. Az ilyen bogyókat el kell szopogatni, de kisbabáknak fel kell oldani egy kis vízben és úgy beadni, édeskés íze van, biztos meginná. A homeos bogyóknál vannak feltételek, hogy kell szedni, hogy hasson, a leírásában ez is benne van.
2009. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy nálunk is volt ilyen. Sosem felejtem el az egyik alkalommal már teljesen kész voltam.Azt azért tudtam hogy a gyerekemet nem akarom bántani ezért az egyik épp kezem ügyébe eső plüss játékon vezettem le a mérgemet. A párom ott állt az ajtóban és látta a műveletet majd röhögve megkérdezte, hogy ugyan mit ártott az a szegény jószág nekem. Végül én is elröhögtem magam. Röhejesen nézhettem ki ahogy a plüssel a kezemben "dühöngök".Hála az égnek gyorsan leszokott az ilyen éjszakai bravúrokról. Kitartás.
2009. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki még nem csinált ilyet az vagy hazudik, vagy nyugtatókon él, vagy szuperanya :-))
2009. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Arik vagytok köszi, máris megnyugodtam kicsit... azt hittem csak velem fordul ilyesmi elő. És félek, ha már egyszer előfordult, akkor elő fog máskor is. De odakészítem a legnagyobb plüsst, azt hiszem, ez jó ötlet! :)
2009. nov. 23. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!