Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltatok már éjjel mérgesek a...

Voltatok már éjjel mérgesek a babára, mert negyedóránként kelt?

Figyelt kérdés

Ma reggel sírva ébredtünk (én is) 6-kor, mert már ez volt a 2. olyan éjszakánk, hogy én szinte semmit sem aludtam, mert a majd 1 éves lányom negyedóránknt "ugrasztott".


Ma hajnali 4 felé már olyan szinten bepipultam, hogy elég határozottan (talán kicsit erősen is) fektettem vissza az ágyába, amitől láthatólag meglepődött... De abbahagyta a sírást és aludt 6-ig. (hihetetlen, volt két egybefüggő óra!)


Annyira bánt, hogy ilyen "agresszív" voltam vele, pedig ő az életem értelme, és mindennél jobban szeretem, azóta is itt pityergek ezen, (6 óta) hogy hogy lehettem vele ilyen "állat" hajnalban.


Ti hogy bírjátok mikor már talpon vagytok több mint 48 órán át? :(


2009. nov. 23. 08:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én is voltam igy, de nekem 4 hónapos kora óta nem alszik, van h 5-6-szor fent van éjféltől, van hogy többször, van h csak 2-szer. Változó. Amikor éjszaka közöltem a férjemmel, h b@sszon vmit a gyerekkel, mert nem bírom, na akkor ő is csak lesett, h mi a fene bajom van, aztán közöltem vele, jó, akkor aludj Te vele, én átmegyek a másik szobába a nagyfiamhoz........na akkor rájött ő is. Azóta felváltva alszunk vele, hol én, hol apa, amikor a másik kibukik, váltunk. 14 hónapos, és fogalmunk sincs, miért kel fel éjszaka többször is. Már kipróbáltunk mindent, és semmi.

Kérdésre válaszolva, nem birom nappal, ha éjszaka nem alszok. Egyszerűen annyira hulla vagyok, hogy csak na.

2009. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Sajna én nem tudom az apjára bízni éjszaka, mert minden reggel 5-kor elmegy itthonról, és rengeteget vezet, nem akarom, hogy karambolozzon ilyen félkómásan. Így elszenvedgetek én éjszakánként.. Nálunk is gyakran van, hogy 6-7-szer is ébred egy éjszaka, és fogalmunk sincs, mitől. Nappal jól alszik kétszer másfél órát...


De most talán attól buktam ki, hogy két egymást követő éjszaka nem alszom... Elképzelhetitek.. és most is lefordulok a székről, de nem tudok elaludni, mert mocorog álmában most is, és az tuti, ha véletlenül mégis elaludnék, akkor ébredne pont, mikor én a legmélyebben aludnék.

2009. nov. 23. 13:42
 13/18 anonim ***** válasza:
Volt hogy szabályos dührohamot kaptam. Mérgemben a falhoz vágtam a cumit (az volt a bűnös, mert folyton kiesett a babám szájából és a sötétben tapogatózva kellett felszednem a padlóról) és káromkodtam mint egy kocsis, bele a nagy magyar éjszakába. Szerencsére nem tartott sokáig ez az időszak!
2009. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is.. :) És mégis, kb. meddig tartott? Pár hét? Hónap? Köszönöm, így is sok lelket öntöttetek belém. Most már alszik, megyek én is.. :) Jóéjt mindenkinek!
2009. nov. 23. 21:23
 15/18 anonim ***** válasza:

Pár hét volt, talán másfél-két hónap. De nem minden éjjel volt ennyire rossz. Akkor volt a legrosszabb, amikor elalvás után 1,5 órán belül kellett kelni. Olyankor az agyam vhogy más funkcióban volt, szó szerint nem voltam magamnál. Tudtam mit csinálok, mégsem bírtam ellenőrzés alatt tartani (főleg káromkodás). Meg aztán egyszer kínomban betettem az ágyunkba és mit ad Isten aludt reggelig. Gondoltam ha odaszokik megszívtuk, de muszáj aludnom. Nem szokott oda, hála az égnek (pedig "huhogott" az egész család), viszont amikor nagyon nyügi, fogzik és 2-3 próbálkozásra sem tud visszaaludni a saját ágyában máig működik ez a módszer (1 éves).

Jó éjt Neked is, pihenjetek! :)

2009. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Most nagyon jól aludtunk, csak egyszer kelt fél 4-kor. :) Este 8-tól reggel fél 8-ig, ez nagy szó! :)


Majd kipróbálom a magam mellé tevést is. Én még mindig a gyerekszobában alszom a gyerek mellett egy kihúzható kanapén. Már lassan egy éve. Apa már kezd aggódni, hogy sose megyek vissza... :)


Köszi még egyszer, és Nektek is minden jót! :)

2009. nov. 24. 11:51
 17/18 anonim ***** válasza:

A sedatyn én minden este elalvás előtt fél órával adom csak este! Már 1 hete és úgy tűnik bevált,persze van hogy 2 szer ébred éjjel de az átlag az egy.

Lassan 1 éves kislánynak Anyuja!!

2009. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Enyém is mindjárt egy éves lesz. Ma Viburcolt kapott (és tegnap is), de kipróbálom a Sedatif-ot is, ha megyek a patikába a héten, veszek. :) Köszi Csajok!
2009. nov. 24. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!