Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki nem akar egyáltalán gyereke...

Ki nem akar egyáltalán gyereket, és miért? Aki, akar, az miért akar? Hány évesen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Én már 16 évesen is akartam, de 20 évesen illetve 23 évesen lettem anya. Hogy miért? Mert az élet legeslegjobb dolga a világon.
2013. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Foggalmam sincs, hogy aki nem akar gyereket, miért nem akar.

Én már középiskolás koromban is arról ábrándoztam, milyen jó lesz, ha a saját kisbabámat a kezemben tarthatom!

Nem akartam én még 16 évesen gyereket, de azt igen, hogy egyszer majd anya akarok lenni! Hogy miért?

Mondhatjuk ösztönös érzéseknek, az élet értelmének, egyszerűen csak tudom, hogy mindig is akartam gyereket.

Nem ismerek senkit, aki ellenkezőképpen gondolkodik, tehát hogy úgy akarja leélni az életét, hogy ne legyen gyereke, csak olyat, aki azt mondja a témára, hogy majd egyszer lesz gyereke x évesen, csak még nem most. Mindenkinek van egy elképzelése, hány évesen, általában a férfiak későbbre tolják a határt.

Én azt tudtam, hogy 30 előtt azért szeretnék már szülni, 28 évesen szültem először.

De egy uncsitesóm sajna úgy néz ki kifutott az időből. Gazdag pasi, karrier, külföldi utak, mindig halogatták a témát, majd, majd. 39 évesen már összekapta magát, hogy neki gyerek kell, mert mindjárt 40 lesz. Hát nem jött össze...

2013. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, aki nem akar gyereket, az talál valami más örömet, boldogságot az életében, és úgy is tökéletesnek tartja, talán ők kevésbé "ösztönlények". Nem szeretnek másoktól függeni, és nincs olyan vágyuk, hogy másokról gondoskodjanak. De ezt csak ők tudnák igazán elmagyarázni.


Én mindig is akartam gyereket. Szerettem volna megtapasztalni a terhességet, és szülést, illetve a gyermeknevelést. 27 évesen szültem az első fiamat, és februárban (30 évesen) születik a második. Szerintem egyrészt ez valami anyai, vagy reprodukciós ösztön is azért. De igazából én mindig is arra vágytam, hogy egy igazi családom legyen, és számomra ez csak gyerekekkel teljes, és remélem, hogy majd unokáim is lesznek.

2013. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem akartam 27 éves korig, akkor hirtelen jött valami zizi és majd meg őrültem a babákért...elnyomhatatlan ez a biológiai óra :)
2013. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!