Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy lassan 24 éves srác/fér...

Ha egy lassan 24 éves srác/férfi azt mondja, hogy nem akar majd gyereket, ez változhat még?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Igen változhat amint érett lesz! Fiuk-Férfiak későn érnek!
2013. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

24 évesen még inkább srác mint férfi, szóval igen, változhat.

38/N

2013. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Változni változhat, de én nem sok esélyt látok. Ha akarna valaha is akkor azt mondaná, hogy jelenleg vagy pár éven belül nem szeretne.
2013. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt mondja a kapcsolatunk elejétől kezdve, hogy nem biztos, hogy szeretne, nem tudja még. De én úgy érzem, hogy jobban hajlik afelé, hogy nem.

Viszont nekem fontos a gyerek. 3 éve vagyunk együtt és ha nem változhat pár éven belül a véleménye, akármennyire is szeretem, de szakítok vele. Nekem a gyerek a minden...

És nem azt mondom, hogy most azonnal legyen babánk, de azért 3-4 éven belül mindenképp szeretnék.

2013. aug. 20. 21:28
 5/14 A kérdező kommentje:

És mindig kerültük a gyerek-témát, egyrészt mert úgy voltunk vele, hogy fiatalok vagyunk még, másrészt én nagyon-nagyon szeretnék majd gyerekeket, ő viszont azt mondja, hogy nem, mert szar apja volt és nem akar szar apa lenni.

Tehát inkább nem hoztuk fel, hogy ne vitatkozzunk.


De lassan úgy érzem, hogy ha nem akar, nekem lépnem kell.

2013. aug. 20. 21:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én párom 27 évesen is afelé hajlott, hogy nem akar. Vagyis ő azt mondta, nem tudja, hogy akar-e. Azóta eltelt 9 év, a fiunk már 4 a lányunk 1 éves. Úgyhogy bármikor változhat. Amikor teherbe estem, a párom pánikba. Vicces volt látni, pedig akkor már terveztük a babát. A 12. heti uh-on folyamatosan pánikban volt :) A másodiknál már ujjongott, mikor kiderült, hogy jön :) Szerintem adj neki még egy kis időt.
2013. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Változhat. A fiúk később érnek. Egészen más egy 24 éves fiú, mint egy 24 éves lány. Ő még gyerek félig.


"azt mondja, hogy nem, mert szar apja volt és nem akar szar apa lenni" Szerintem inkább emiatt kéne neki jó apának lennie, hogy a gyereke elmondhassa, hogy őneki milyen jó apja van! Nem értem azokat, akik ezzel jönnek, h mert nekik milyen szar, bunkó, stb apjuk van/volt, emiatt nem akarnak gyereket. Hiszen tudják, h milyen érzés, ha rossz az apjuk. Ők pedig lehetnének jók. Bizonyíthatnának, h ők mások.


Ha a párod nem változik 3-4 év múlva sem ebben a kérdésben, akkor szakítsatok. Akkor is fiatal leszel még, találsz magadnak olyat, aki szeretne veled közös babát.


A pasiknak 40-50-60 évesen is lehet gyerekük. De a nőnek 35 felett már necces.

Az idő meg telik.


:(

2013. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Változhat :) a párom 25 éves volt,amikor téma volt köztünk a gyerek. Azt mondta,hogy ő MÉG nem akar gyereket. 1 évvel később ő állt oda elém,hogy most már jó lenne egy baba :) 1 éves a gyerekünk. Szerintem még érnie kell a párodnak erre,de ha szeret/szeretitek egymást,akkor előbb-utóbb úgyis meg kell lépni ezt is.
2013. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Akkor adok neki még időd, csak engem egre jobban frusztrál ez a téma.

Eddig nem zavart a dolog, mert úgy voltam vele, hogy igenis változhat még. De egyre jobban kezd aggasztani ez a téma. Én őszintén szólva 1-2 éven belül is bármikor vállalnám a gyereket. Van munkánk mindkettőnknek, jól is keresünk, szóval a feltételek egy része adott.


És nagyon szeretem, de én tényleg úgy vagyok vele, hogy gyerek nélkül nincs értelme az életnek.

Azért jó olvasni, hogy nincs minden veszve. :)


Azt pedig én sem értem, hogy miért az apjára hivatkozik. De nekem az jön le, hogy a gyerekekkel sem igazán tud mit kezdeni.

2013. aug. 20. 22:04
 10/14 Julie S ***** válasza:
Az én párom egészen 36 éves koráig azt hajtogatta, hogy ő nem akar gyereket. Mindig volt valami indok, amit felhozott, hogy miért nem. Én szerencsére kilenc évvel fiatalabb vagyok nála, szóval egy ideig ráértem és kivártam, hogy megváltozzon a hozzáállása. És nemsoká meg is születik a lányunk. :)
2013. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!