Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti részt vesztek a cipősdoboz...

Ti részt vesztek a cipősdoboz akción?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan jó hogy minden évben rengeteg gyerek kap igy ajándékot karácsonyra. Ti szoktatok ezáltal egy évben egyszer jótékonykodni? www.ciposdoboz.hu

2013. dec. 12. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem egyszer szoktam egy évben(többször viszek be már feleslegessé vált dolgokat a védőnőmhöz,Ő odaadja olyannak aki rászoruló)....igen,részt veszek a cipősdoboz akcióban,de a kerületiben(Bp.XVI).Én úgy gondolom,hogy az ember szűk környezetében is sok a rászoruló.Nálunk az oviba lehetett bevinni,és onnan valamelyik szülő viszi a kerületi Gyermekjóléti szolgálathoz.Idén 2 dobozt sikerült csinálnunk....3 gyerekes
2013. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen!

És egy rászoruló családod is szoktam támogatni! Ruhákkal-játékokkal.

2013. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mi is csomagoltunk a kisfiammal, írtunk képeslapot is, ő aláírta (3,5 éves, így körberajzoltuk a kezét).


Szerintem fontos a jótékonykodás és a legkisebb ajándék vagy játék vagy ruhanemű is érték annak, akinek még annyi sem jutott.


Az óvodánkban is volt gyűjtés, családsegítőbe is vittem, a munkahelyemen is összefogtunk a kollegákkal és egy kórházi osztálynak szedegetünk össze.

Találkoztam már vásárlás közben is alapítvánnyal, akik egy csomag tartós élelmiszert kértek a bejáratnál és jótékonysági fenyőfavásárral is. Ilyenkor gondolok másokra.


Nem vagyunk nagyon gazdag emberek, de tudom, hogy sok nehéz helyzetű ember van és nekünk van szívünk. A kisfiamat is erre tanítom. Párszáz forint sokkal több helyen akad, mint ahány helyről adnak.

2013. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, minden karácsonyra csinálunk legalább 3 dobozt.
2013. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!