Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket mikor kezdtek el a...

Titeket mikor kezdtek el a "mikor jön már a baba" kérdésekkel bombázni?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok a férjemmel. a boltba nem tudok úgy elmenni hogy naponta legalább két-három ember meg ne kérdezné, hogy mikor jön már a baba, nem akartok még babát....stb


keletkeznek a pletykák, mostanság azt hallom, hogy meddő vagyok és ehhez hasonló dolgok, az eszem meg áll.


nincs semmi bajunk, egyszerűen még nem akarunk gyereket, és jó pár éves tervben még nincs benne a családalapítás.


egyre feszültebben reagálok az ilyen jellegű kérdésekre.


2013. dec. 12. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem "zaklattak" soha, pedig 32 évesen szültem és akkor már 13 éve voltunk együtt a férjemmel.
2013. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az esküvő után 1évvel már rendszeresen kérdezgették. Nem akartunk akkor még gyereket, rá 3 évre jött az első. Utólag meg már úgy állították be, hogy nem jött a baba, pedig mi évekig próbálkoztunk. Hát nem így volt (fél év próbálkozás után sikerült az első lányunk), de nem tudom ez mire jó. Mindegy, részemről lényegtelen.
2013. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem már húsz éves korom óta nyaggattak, hogy szüljek hiszen benne vagyok a korban. Most hat hónapos a fiam és 25 éves vagyok.
2013. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32éves vagyok,10éve ferjnel.Először azt pletykaztak hogy milyen kis kényelmes nő vagyok hogy nemakarok gyereket,aztán hogy biztos meddő vagyok mert elmondtam a baratnomnek hogy tényleg nem jön össze a baba (gondolom szétkürtölte).Most hogy babát várok az a hír járja hogy lombik baba.Kikeszitnek a pletykák meg az örökös kérdések.
2013. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi 8 éve vagyunk együtt . 23 éves vagyok. 1 éve házasok.első férfi az életemben.úgy érzem h elsőre sikerült jól választanom. dolgos. kedves torodo .nekem anyum 20 éves koromban kezte .most már megérti h miért nem.és már beletörődött . nem is mondja . nagy ritkan .de amikor osszehazasodtunk mindenki az hitte gyerek miatt. hát még mindig nem. facebookon is minden 5 . ember ilyen kérdésekkel faggat .mondtam közeli barátaimnak ne mondják senkinek h lassan gyereket akarunk..

mert nem akarunk... biztos azt hiszik nem lehet. de nem érdekkel. fiatalok vagyunk. most már anyagilag jól alunk ... és most már pénzük is van jobb életre.. férjemmel megbeszéltük.. most élünk még 3-4 évet.. mert ha baba lesz nem tudunk úgy... és ha megszületik akkor csak neki élünk... mindenkinek joga van eldönteni mikor akkar gyereket..

2013. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk már esküvő után pár héttel elkezdték az érdeklődést. Elképesztően zavart. Mi egyébként akartunk az esküvő után rögtön, abbahagytuk a védekezést is. Második hónapban lettem terhes, de sajnos elvetéltem, utána pihenni kellett kicsit, és az újra próbálkozás után még 4 hónapot vártunk, míg újra összejött, tehát jó pár hónapot hallgattuk a kedves kérdéseket és bizony már én is sokszor kiakadtam rá, utáltam mindenkinek mindig válaszolgatni, és mélyen bántott, hogy ennyire beavatkoznak a belső ügyeikbe. Szerintem nyugodtan mondd el a véleményedet a türelmetlenkedőknek, hogy érezzék már, hogy semmi közük hozzá.
2013. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eleinte mindig azzal nyaggattak, hogy mikor házasodtok végre össze ? Aztán az esküvő napjától,jött az, hogy na és mikor lesz baba? Amint megszületett, jöttek azzal, hogy na és kistesó...? Majd később: harmadikat mikor akartok?

no comment!

Eleinte rettentően kész voltam tőlük, aztán rájöttem, hogy nem érdemes velük foglalkoznom. Azóta mindig elütöm valami vicces vagy komiszabb esetekben valami gúnyos válasszal. És működik...

Nem érnek annyit, hogy hagyjam magam felbosszantani, úgyhogy bekaphatják. A mi életünk és csak ránk tartozik, vagy azokra, akiket érdemesnek érzünk arra, hogy megosszuk ezt velük. Akiket nem, azokkal meg nem szabad foglalkozni...

2013. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!