Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák Ti is ilyen fáradékony...

Anyukák Ti is ilyen fáradékonyak vagytok?

Figyelt kérdés
Délbe már muszáj pihennem, aludnom a lányommal mert alig állok arra már a lábamon. Éjjel pedig jól alszik. Szerintem ez nem normális dolog hogy ilyen fáradt vagyok minden nap. Már a vasamat is megnézettem pedig jó. Próbálok sok zöldséget gyümölcsöt enni és most kezdtem el egy multivitamint is szedni. Nektek nincs ilyen panaszotok? (ja és se terhes nem vagyok és nem is szoptatok)

2013. dec. 15. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem is ki kellene vizsgáltatni, nekem míg egy gyerkőc volt nem volt ilyen...most 3 van(4 év alattiak), déli pihenő nincs de estig elvagyok :)
2013. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a háziorvosom széttárta a karjait és hazaküldött. Még a labort is majdnem úgy kellett kikönyörögnöm.
2013. dec. 15. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert?
2013. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem. még fogamzásgátlót sem.
2013. dec. 15. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 gyermek van, sorban 11, 8 év és 3 hónaposak. A pici szopik éjjel 2-3x, de nincs nekem délben alvás, mert ő csak akkor alszik, rám vár olyankor az egész ház. Nem vagyok fáradt, este 10-ig bírom.

Az is lehet, hogy hozzászokott a szervezeted a déli pihenőhöz, ezért kívánod minden nap. Velem is ez volt, míg a két nagy volt pici, minden nap velük aludtam ebéd után. Akkor múlt el, mikor oviba mentek, én meg dolgozni.

2013. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! nem szoktam amúgy pihenni délbe csak amióta így vagyok ilyenkor sajnos muszáj aludnom. már csak ebbe a multivitaminba bízok hogy segít.
2013. dec. 15. 17:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan mintha én irtam volna ezt a kérdést. Nàlam ugyanez a helyzet nekem van egy 6 évesem meg egy 6 hònaposom :) Mindig fàradt vagyok mondjuk éjszaka fel kell kelnem még hozzà lehet hogy ezért... de van aki birja. Én nem.
2013. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! erős fejfájásod nincs? Nekem sokáig 2gyógyszer is alig vette ki annyira fájt. mostanában nem fordult elő(lekopogom) de régebben heti4szer biztos.
2013. dec. 15. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, utolsó vagyok ;) Nekem nincs fejfàjàs csak àlmossàg meg erötlenség. Nem sokat mozgok.. Talàn ezmiatt is + ha éjszakàznom kell a kicsivel. Pròbàlj meg kimenni a levegöre, sétàlni. Itt bent a lakàsban egésznap csak aludnék. Vagy pròbàlj meg koràbban lefeküdni.
2013. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!