Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamák hogy vagytok...

37 hetes kismamák hogy vagytok? Mennyire vagytok fáradékonyak? Én ma egész nap aludnék, és feküdnék. Fáj a derekam. Pedig pörgős vagyok, de ma nem.

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

35+5 vagyok, 2 hetig csak doglottem es tegnaptol kipattant a csipa a szemembol es ma megvaltanam a vilagot! nem is baj, mert le vagyok maradva az elokeszuletekkel. szoval en pont az ellenkezoje, viszont az elozo 2 teljes hetet szinte vegig doglessel toltottem, felkelni sem volt kedvem, nemhogy kimozdulni itthonrol.

nekem meg nem faj semmim, csak a pocim kemenyedik neha, de nem fajdalmas es a pici lanyom kick-boxol egesz nap es ejjel, az egy kicsit kellemetlen, de a vilag legmegnyugtatobb erzese!

sok sok boldogsagot, mar nem sok van hatra, pihenj es tedd azt, ami most jol esik! ALUDJ! utana nem sokat fogsz :-)))

2010. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Eddig én is pörögtem, takaritottam, főztem stb. Tegnap óta nagyon rosszul érzem magam, fáj a gyomrom, a fejem, a derekam, és ma már ment a hasam, de nem kicsit.... Ja, és egész nap aludnék....
2010. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanezt érzem már második napja.
2010. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat. Mindig érdekel, hogy más kismama hogy érzi magát. Aztán néha úgy érzem, hogy ennyire kényes vagyok, pedig nem is. Fura volt ez a mai nap így, mert nem szoktam csak feküdni.

De hát ez van. A nagyobbik kisfiam ari volt. Hozta a párnáját, a fejem alá :)

Mindennap főzök,és heti 3* 4* sütök is, de ez ma nem ment. Csak a levest bírtam megfőzni. A többi maradt apára.

Remélem holnapra pörögni fogok. De ma a bébim is lassúbb picit. Aztán a hátam is fáj,és a derekam is. Hihetetlen, mint valami anyámasszony katonája :D


Nektek is boldog babavárást, és kitartást :)

2010. febr. 13. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lassubb a baba a szokásosnál. Lehet valami front...
2010. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a hátam nagyon fáj. Aludni sem tudok éjszaka mert nagyon kényelmetlen. Keményedek elég sokat, szóval nyűglődöm rendesen. És ami a legrosszabb, hogy türelmetlen vagyok :-). Szinte számolom a napokat :-)
2010. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ma nem vagyok fáradt,viszont le akar szakadni a derekam,és szét akar feszülni a medencém.Előző két nap voltam aluszékonyabb a megszokottnál.
2010. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyre fáradékonyabbak vagyunk mi is, ma lettünk 38 hetesek. De azért minden nap főzök, csak többet pihengetek. Sokat zsibbadnak a lábaim, meg bolondokat álmodok.
2010. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!