Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kire bízzam a beteg fiamat...

Kire bízzam a beteg fiamat holnap? Van esetleg valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Kilenc éves fiamnak mellhártya és tüdőgyulladása van. Sajnos nekem holnap be kell mennem dolgozni, szabit vennék ki, de sajnos már nincs egy darab sem. Anyámra nem tudom hagyni, szomszéd néni nincs és barátnőm sem. Mit tegyek?
2013. dec. 16. 19:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Az apjára, vagy maradj vele táppénzen.
2013. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Bébiszitter?
2013. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
ismerős kisgyerekes anyuka?
2013. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%
telefonálj be, hogy elkaptad a gyerektől. és otthon maradsz inkább, nehogy megfertőzz bent bárkit is. nem egy szép húzás, de ha nincs kire bízni akkor ez marad.
2013. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Tappenz. Vagy szabadnapcsere egy kollegaval Vagy szabadsag a jovo evi terhere. Vagy fizetesnelkuli szabadsag. Vagy tappenz sajat jogon.
2013. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Táppénz?
2013. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Holnap délelőtt a páromnak dolga van. Szerintetek vigye magával? Nem maradhatok itthon mert be lettem rendelve.
2013. dec. 16. 19:51
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Mondja le a dolgat. Nem kicsit megfazott a gyerek hanem sulyos beteg. En anno azert mondtam fel a munkahelyemen, mert a fonokom felhivott, hogy azonnal menjek be, mert neki dolga van. Mondtam, hogy epp a korhazban vagyok a gyerekkel, meg nem dontottek az orvosok, hogy befektetik e, ugyhogy biztosan nem megyek. "Leszarom hogy beteg e vagy sem, gyere be azonnal" . Mondtam hogy 5 percen belul keritek valakit, aki beviszi a rendkivuli felmondasomat, kezdheti osszeszedni a papirjaimat. A gyerek az elso.
2013. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"vigye magával?"

Semmiképpen ! Legrosszabb esetben elmondod a főnöknek és fizetés nélkülit kérsz.

2013. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem hagynám magára a beteg gyereket! Az apukája se cipelje magával, nehogy súlyos következményei legyenek annak, hogy nem feküdte ki a betegséget.
2013. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!