Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit vennétek inkább a...

Ti mit vennétek inkább a gyermeketeknek törölközőt vagy poncsót?

Figyelt kérdés
A poncsónál arra a kapucnis törölközőre gondolok. Szóval a sima törölköző 70*140-es a másik pedig 60*120-as.Egyszerűen nem tudom eldönteni melyik legyen?
2013. dec. 18. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Akkor vegyél mindkettőt. :)
2013. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet kapni poncsó törölközőt (nem tudom erre gondolsz-e), amelyikbe bele kell bújtatni a gyerkőcöt. Mi ilyet strandra vettünk, otthoni használatra szerintem nem alkalmas.

[link]



Itthon olyan törölközőt használunk, amely kapucnis ugyan, de nem belebújós:

[link]

2013. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pici babának kifogót, az elég nagy és teljesen bele lehet csavarni minden irányból. Sima törölközőt a 3 évesem használ, kapucnisat szintén, de csak strandra jó.
2013. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én lányom a poncsót nagyon hamar kinőtte, így én utólag a törölköző mellett voksolok. A kapucni nem létszükséglet, mert a törölközőből jut a fejére is! :) De kifogót még mindenképpen vegyél mellé, mert az szívja fel a vízet nagyon gyorsan.
2013. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de mi az a kifogó?
2013. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A poncsó kicsit szerintem macerásabb, ha nincs, aki elvegye a kicsit a kezedből. Én pl úgy csinálom, hogy kiterítem a nagy fürdőlepedőt, ráültetem a kisfiam, és úgy adom rá a poncsót.
2013. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok és gyors választ. Az az igazság,hogy nem olyan picurka már a kisfiam 4 éves.Karácsonyra lenne neki a törölköző még a játék mellé erre úgyis szüksége van. Csak ahogy nézegettem ezeket a mintás törölközőket láttam,hogy van ilyen poncsó is de ezek szerint nem olyan praktikus,inkább fürdő köntösként funkcionál.Úgyhogy akkor marad a törölköző.
2013. dec. 18. 21:15
 8/13 A kérdező kommentje:

Az 5-ös válaszolónak vagyis kérdezőnek :) :

A kifogó az a kapucnis törölköző, én is kifogó törölközőnek ismerem.

2013. dec. 18. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem is 4 éves a lányom, kapucnis törölközőt kapott és imádja, úgy csinál vele mint egy bumbus :)
2013. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kifogó olyan mint a textilpelenka csak törülköző méretben


[link]

2013. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!