Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti sportosak vagytok...

Anyukák! Ti sportosak vagytok (farmer, sportcipő) vagy inkább divatosak (kiskosztüm, magas sarkú) netán a kettő átmenete (farmer, magassarkú)?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 19:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ketto kozott, plusz szeretem a ruhakat is.
2013. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Farmert hordok általában, blúzzal, inggel, tunikával, pulóverrel. Amikor melegebb van, vékony, vászon nadrágokat hordok. Sportcipőt nem szeretem. Pár centis sarkú cipőt, bakancsot hordok most, nyáron pedig balerina cipőt.

Kosztümöm és szoknyám nincs.

2013. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Farmer csini fölsővel.

Sportcipőt soha nem szerettem, azt nem hordok. Magas sarkúban meg szeretnék, de nem tudok járni. :) Szóval maradnak a csini cipők, lapos talppal vagy kis sarokkal.

2013. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Magas sarkút akkor sem hordtam, amikor nem voltam kismama, mert magas vagyok, a párom meg alapból alacsonyabb nálam. És egyébként farmert hordok, amikor nem olyan helyre megyek, ahova illene kosztümöt venni, tehát majdnem mindig.
2013. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azért a kettő között van ám átmenet :)

Bocs, hogy idepofátlankodok gyerek nélkül, de ha lesz, akkor sem fogok változtatni (terveim szerint) az öltözködésemen:

Kb ilyen:

[link]


(A játszótér és az otthoni viselet persze más, de én szeretnék majd csinin öltözködő anyuka lenni :))


Szóval farmer (esetleg leggings) valami csinos blúzzal, tunikával, és ha sportos kedvemben vagyok sportcipővel, ha kiöltözős, akkor magassarkúval vagy balerina cipővel. 1-2 szép kiegészítő, amit nem tud nagyon letépni egy baba szerintem belefér.

Párat linkelek ha nem baj :)

[link]

[link]

[link]


Már tényleg bocs az idepofátlankodásért :)

2013. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Divatos neked = kiskosztüm? Az inkább alkalmi vagy munkaruha. Amúgy otthon melegítő, utcára farmer, sportcipőm nincs + top, feszesebb pulcsi vagy leggings szoknyával 3 sál. Vendégségbe csinosabban.
2013. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 zabmester ***** válasza:

Mikor hogy... Munkahelyere inkább csinosabb ruhában járok (na nem kiskosztüm), általában leggings, tunikával, vagy hasonló hosszabb ruhával, szabadidőmben meg főleg farmer. Magassarkút nem hordok egy ideje (volt egy ínszalag szakadásom nem rég, elvileg már rendbe jött a lábam, de pár napja egyszer megpróbálkoztam egy amúgy baromi kényelmes törpetűsarkúval, és a kínok kínját éltem meg, amíg elmentem a postára meg vissza).

Mondjuk ilyen kiskosztümös típus sosem voltam, inkább a vagányabb ruhákat szeretem.

2013. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Farmer,nőiesebb felsők,pólók,blúzok,pulci,nyáron vászon nadrág,pamut nadrágok,rövid nacik,toppok,szoknya,lapos talpú cipő,télen csizma,nyáron papucs,szandi nagyon minimális sarok.Kosztümöt nem hordok,csak ha olyan alkalom van akkor is inkább ing,ünnepi nadrág vagy szoknya.
2013. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

En mindig noiesen oltoztem,mondjuk mem hordtam kosztumot,hanem altalaban szoknya,magassarku es valami divatos folso,a ruhahoz passzolo kiegeszitok.A terhesseg alatt es amiota anyuka lettem kb. ugyanigy oltoz,,csak a magassarkut csereltem le divatos,noies de lapos cipore,most pl. lovaglo csizmara.

Otthon mondjuk a 4 fal kozott nyilvan nem ebben takaritok,de ez terhesseg elott is igy volt,mindig volt 2 normalis,csinos melegitom par poloval,ezeket hordom otthon,mert ilyenkor sem szeretek ocska,kinyult,szakadt ruhakban lenni,es ha megyek valahova,pl. vasarolni mindig atoltozom utcai ruhaba.

2013. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!