Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki az a világtalan aki kitalál...

Ki az a világtalan aki kitalálta a magassarkú sportcipőt? Illetve ki az a még világtalanabb aki hordja is őket!?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 20:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Valami idióta kitalálta és a sok divatmajom hordja . Ugyanúgy ,mint az ülepes gatyákat.
2013. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
én az egyik volt osztálytársamon láttam tűsarkú tornacipőt, ráadásul szegecsek is voltak rajta.. undorító.. ha nem mondta volna valaki rá, hogy divat, szerintem az életben nem jutott volna eszükbe, hogy ilyeneket hordjanak
2013. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

[link]

Ilyesmim van, fekete-fehérben.


És hogy őszinte legyek, nem gondoltam volna, hogy vannak olyan felszínes idióták, akik azt nézik, hogy milyen cipő van rajtam. :'D

Semmi közötök hozzá.

Ez csak egy cipő, nekem tetszik, ti meg hordjatok olyat, ami nektek tetszik.


Szokták mondani azoknak, akiknek kicsi az önbizalmuk, hogy "Úgysem néz titeket senki! Senki nem figyeli a hibáitokat, blablabla..."

Na ja. Tessék, itt vagytok ti, akiket ilyen érdekel. :D

Nagyon unatkozhattok, ha más cipőjét nézitek.


Egyébként meg szerintem nem divatos.

Divatos a converse szabású "tornacipő", meg a Vans szabású cipellők.

Azokat persze nem nézitek, mert elterjedtebbek.


Van olyan magassarkú, ami fekete, van fehér. Van fényes és van matt. Van szegecses, van virágos. Akkor miért ne lehetne sportcipő fazonú? Miben különbözik az a többitől?


Olyan felszínesek vagytok...

2013. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hány éves vagy picicsillag? az első dolog amit megnézek egy emberen az a cipője! kérdezz nyugodtan más embereket is e felől nemtől függetlenül. az emberek 80%-a ezt fogja mondani. F/20
2013. jún. 10. 00:46
 5/22 A kérdező kommentje:
visszatérve az alaptémára, nagyon undorító a magassarkú sportcipő. elég frappáns neve van "sportcipő" szerinem azt sportolásra tervezték és hogy a lehető legkényelmesebb legyen az adott sporthoz. a magassarok ennek a legfőbb akadályozója. de akinek az tetszik egészségére! és sok boldogságot a falubikáival!
2013. jún. 10. 00:50
 6/22 A kérdező kommentje:
még egy kérdés neked. mi motivált, hogy hordd az általad mutatott cipőt?
2013. jún. 10. 00:53
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek ez tetszik, valakinek az. Lehet hogy neked nem, kérdező, de másnak igen. Te vagy a világtalan ha ezzel foglalkozol és felháborodsz, ha másnak eltér az ízlése.
2013. jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nyugodt lehetsz, hogy nekem nem.. :D De furcsa ízlése van, akinek igen. Biztos, hogy értelmes ember nem vesz olyat.
2013. jún. 10. 09:14
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
KÉRDEZŐ TE BETEG VAGY ÉS BEGYEPESEDETT
2013. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a beteg, nem az egész kitalálója. Egyszerűen igazam van :-)
2013. jún. 10. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!