Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság miért ennyire elítéle...

Manapság miért ennyire elítélendő, ha egy nő nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés
Ha talál hozzá olyan párt, aki szintén nem szeretne, miért nevezik önzőnek őket, amiért nem vállalnak gyereket? Annyi ilyet hallok.
2013. dec. 26. 21:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
A tudatlanság miatt.
2013. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 piriiiiii ***** válasza:
50%
Már megfogalmazódott bennem egy középhosszú szöveg, amikor láttam, amit az első írt, s úgy vélem, hogy igen telibetalálta a dolgot - egyetértek vele.
2013. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Én nem ítélem el az olyan nőket akik nem akarnak gyereket. Lehet, hogy arra gondol, hogy mindent megakar adni neki, de nem tud sajnos. Vagy egyszerűen csak nem akar, mert magával akar foglalkozni
2013. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Zenon válasza:
86%

Ez egy érzékeny téma.

Nem ítélem el azokat, akik így döntenek. Egy életünk van, mi döntésünk, hogy szeretnénk-e vagy sem. Jelenlegi eszemmel

én sem akarok, de én megmagyarázom magamnak, miért nem. :)

Szóval nálam "bocsánatos bűn".

1. bűn rossz gyerekkorom volt

2. nem vagyok alkalmas a gyereknevelésre

3. egyik házasság sem működött még jól a családunkban, én minek kövessem ezt az utat?


Nem ítélkezem mások felett, szóval...

2013. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%
Mindenkit elítélnek aki nem átlagos. Begyöpösödöttek a magyarok. Sajnos.
2013. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%

Én nem ítélem el, csak nem tudom megérteni igazán.

Emiatt leginkább arra tudok gondolni, hogy kényelmi szempontjai vannak az illetőnek.

De bántani senkit nem bántanék emiatt, végül is a saját döntése.

Amire nem szoktak gondolni ilyenkor, hogy amikor megbánják a dolgot, akkorra elmegy a biológiai vonatjuk és túl késő.

Én ismerek ilyen nőt.

Szóval kérdés, hogy mennyi idős az, aki így nyilatkozik, és milyen helyzetben van. Szerintem nem lehet általánosítani, mert mindenkinek más a helyzete, háttere, nincs két egyforma ember.

2013. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%
6: szerintem meg igazán nem akart az, aki később igen. Húsz abortusz után ne akarja már senki elhitetni senkivel hogy ő akart gyereket. K.vára nem akart, csak mentegetőzik.
2013. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Rólam van szó és a férjemről. Én midnig is úgy gondoltam, hogy nem vállalnék soha, mert nem érzem úgy, hogy szeretnék egyet. Elmúltam már 35, de még mindig így gondolom, egyszerűen nem akarom. Nem hiányzik a vele járó nyűg. És nem is érezném, hogy jó anya lennék, mert sokat utazok a munkám miatt, amit szeretek és nem szeretném ezt az életformát feladni. A férjem is így gondolkodik. Szóval emiatt konfliktus nincs.
2013. dec. 26. 21:52
 9/27 anonim ***** válasza:
36%
Manapsag egyaltalan nem sulyos az ezzel kapcsolatos itelkezes. Gondolj bele, par 10 evvel ezelott mi volt. Ha egy meg merte egyaltalan mondani, akkor o volt a kornyek szegyenfoltja, akinek nincsenek erzesei, stb. A mai kis szurkalodas ehhez kepest semmi. Par 10 ev mulva meg ezek a nok lesznek az igazi hosok, amiert segitenek lassitani a bolygo tulnepesedeset!!! Szoval csak turelem!!!!!!:-) Ki kell varni. :-)
2013. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
10 év az sok idő még... :D Addig hallgathatom a piszkálódást, hogy én nem is vagyok igazi nő. :)
2013. dec. 26. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!