Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mire gondolnátok ilyenkor?

Ti mire gondolnátok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Fiamnak volt az első szülinapi bulija,az egész családot meghivtuk,anyósékat is természetesen.Ők nem vettek semmit a gyereknek,ez nem is probléma,nem az ajándék a fontos.

5nappal később a párom névnapja volt,pont ott voltunk náluk,erre hozott izgatottan 1 boritékot,amiben pénz volt és boldog névnapot kivánt a páromnak,és még hozzátette ezt a te névnapodra!

Egy kicsit meglepődtem és rosszul esett,nem tudok mire gondolni.Persze engem nem szeret,én sem őt,de állandóan azt hajta mennyire szereti az unokáját.

Szerintetek?


2013. dec. 27. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én arra, hogy szerintem ez tök bunkóság volt tőle, ennyire látványosan semmibe venni titeket.
2013. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Egy kisgyereknek ha nem tud mit adni, akkor ezzel nincs gond, föként, mert egy egyéves még semmit nem ért a születésnapi felhajtásból.


A párodnak sem ajándékot adott, hanem pénzt - a ygereknek is ezt kellett volna szerinted? Mellesleg a saját fiáról van szó!!!!

2013. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Bunkó, gonosz és buta. Bunkó, mert ha meghívnak egy születésnapra, akkor nagyon nagy illetlenség üres kézzel beállítani. Bármilyen apróság jó lett volna. Gonosz, mert ezt szándékosan csinálta és a saját ártatlan kisunokáját arra használta, hogy téged bántson. Ettől még biztos szereti a gyereket, csak nagyon buta és nem fogja fel mit csinál.
2013. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kettes!

Semmit nem vártam el tőle,pénzt meg végképp nem.Szerintem meg a pénz is ajándék volt a fia részére.

Csak ez számomra igen érdekesen jött le,hogy a saját unokáját semmibe veszi,a fia névnapja meg fontos.

Legyen fontos akkor mindkettő.

Az ő unokája az unokája,nem csak a fia a fia!

2013. dec. 27. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba! Az én anyósom is dettó ugyanez. Finom kis praktikákkal úgy tapos belém ahogy csak tud (persze ezzel a fiát és az unokáit is semmibe veszi).

Férjed erre mit mondott? Neki fel sem tűnt gondolom. Legalább is az én férjemnek fel sem tűnik az ilyen, ha meg szóvá teszem, akkor egyből elkezdi mentegetni a mamát, hogy jaj hát anyu csak figyelmetlen volt és hát jaj anya így meg úgy... És persze én vagyok a hülye mindig aki összeesküvés elméleteket gyárt:( Ez sokkal rosszabbul esik mint anyósom viselkedése...


Remélem a te férjed azért a te pártodat fogja, nem mint nálunk....

2013. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy szülinapi bulira nem illik ajàndék nélkül beàllítani, plàne az unokàméra. Még akkor sem ha csòrò vagyok.... Egy 100 Ftos kisauto a bolhapiacròl is valami a semminél. Butasàgra vall ez a viselkedés...
2013. dec. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne törődj vele, a lànyom karàcsonyra egy òriàsnàl is nagyobb macit kapott, a fèrjem vagy egy rakàs dolgot èn egy üveg szàraz pezsgőt mert nem is tudja nekem mit lehetne...soha nem ittunk együtt szàraz pezsgőt mindketten utàljuk. egy pillanatra se làtta rajtam szerintem, hogy megbàntott jàtszottunk a macival...


az 1 èves szülinapjàra màr nem maradt keret, előre szòlt :-)


1 èves gyerek is érti a dolgokat, 10 hònapos a lànyom ès ő is érezte, hogy màs mint a hètköznap.

sokàig fenn volt este ès jàtszott az ùj jàtèkokkal, a csillagszòrò meg lenyűgözte....

2013. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az engem nem érdekelt volna,hogy ha a fia,a párom nagyobb vagy több dolgot kapott volna az anyjától,az unokája meg ahogy az 5-ös irta egy 100ft-os kisautót.

Bőven elég lett volna,sőt fiam nagyon örült volna neki,mert imádja az autókat:)

Volt olyan aki megkérdezte mit vegyen,mondtam neki,hogy túrjon elő a padlásról a fiáról maradt könyvet,vagy valami,az is teljesen tökéletes,nem kell venni külön ajándékot pénzért.

Ha senki semmit nem hozott volna az sem érdekelt volna.

Na de a fiának adott 30ezer ft-ot,az unokájának meg semmit.Tehát még a pénzre sem foghatta volna,hogy nincs miből.

Ahogy irod kedves 4-es,ez a páromnak fel sem tűnt és azt mondta,hogy idősek már,nem tudta biztos mit vegyen neki,vagy nem volt elég pénz stb. és nálunk is hasonló a helyzet anyós ügyben:(

Ja,persze a másik unokájának az egyik szülinapjára,meg vett 100ezer ft.-ért egy párologtató készüléket vagy mit.

2013. dec. 28. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a férjed mem mondott semmit nem tudsz mit tenni. Vannak ilyen rokonok sajnos mindenk családba.
2013. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!