Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy nem igazán...

Normális hogy nem igazán érdekelnek a gyereke, sőt a családba van olyan is akiket nem igazán szeretek, mert a szülők keveset foglalkoznak velük és így elég rossz indulatúak, de én nagyon vágyok sajátra?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra volnék kíváncsi, hogy ha még más gyerekét nem szívlelem maximálisan addig meg sem értem igazán az anyaságra?
2013. dec. 28. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk hány éves vagy, és így nem tudunk válaszolni! Ha húszon túl vagy is más, és más ha csak tízen éves vagy.
2013. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
22
2013. dec. 28. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak 90%-a így van ezzel..:)

Tudom, te nő vagy, de ezzel azt próbáltam sugallni, hogy attól lehetsz te még jó anya, ill. érett az anyaságra, hogy más gyermekét nem ajnározod körbe..:)

2013. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit. Nagyon sok anyuka van, aki a sajátját imádja, de más gyerekek idegesítik. Nincs ebben semmi. Nem csak a tyúkanyó tipusú nők lesznek jó anyák, és nem lesz minden nőből tyúkanyó, amint sajátja lesz. Nekem is van kettő, de néhány ismerős gyerekétől a falra mászok. Nyilván nem mutatom ki, de van néhány emberi tulajdonság, amit már gyerekben sem szeretek.
2013. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a gyerekeket, majdnem mindet. Tanár vagyok, s vannak nagyon aranyos, szerethető gyerekek, s vannak rosszak,akiket nagyon nehéz szeretni. Szeretnék majd saját gyerekeket is, érettnek gondolom magam az anyaságra, sztem nálad sincs gond. Tényleg vannak amúgy nagyon rosszindulatú gyerekek :S
2013. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából hosszú távon felnőttekkel se tudok megmaradni egy szobába. Ezt 2-3 napra értem, ha vendég van itt és bent alszik nálunk.

Párommal 24ből 24et vagyunk és nem zavar, csak mások :)

Azt gondolom ha lesz gyerekünk ő se fog zavarni, mert imádni fogom. Meg ha sokat foglalkozok vele, tanítjuk, akkor nem lesz rossz indulatú.

2013. dec. 28. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
24 vagyok van egy 2,5 éves fiam,más gyereke nem érdekel,barátnőim kislányaik aranyosak de kb ennyi,terhesen a hormonoktól jobban tetszettek a babák,de nem vagyok gyerek és baba mániás a fiam viszont szeretem,de ő rajta sem csüngök állandóan, mégis úgy érzem megértem már az anyaságra
2013. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kettőnek köze nincs egymához. Én soha nem bírtam mások gyerekeit, már van egy 2,5 éves fiam, de máséval ma sem tudok mit kezdeni és idegesít.
2013. dec. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!