Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek nektek és...

Mi a véleményetek nektek és mi a férjeteknek? Melyik család a fontosabb, a mostani amiben ti vagytok a szülők, vagy a "régi", ahol ti vagytok a "gyerekek"?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő fontos, mindkettő máshogy! Nyilván előbbre való, a család, ahol szülők vagyunk, mivel a mindennapjainkat ott éljük, de ettől a szüleink is fontosak!
2013. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindkettőnk ugyanúgy gondolkodik, hála az égnek. A két gyerekünk és mi, szülők vagyunk A család. Ahol mi vagyunk a gyerekek már (hülyén fogalmazva) másodrangú, hisz már nem vagyunk gyerekek.

6 éves a nagyobbik lányunk, és most lesz először négyesben szentesténk. Eddig voltunk jó gyerekek. Na, felnőttünk! :)

Már alig várjuk!

2013. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Természetesen az elsőrangú már a mi családunk, mi ketten és a közös gyerekünk.

A tágabb értelemben vett család (szülők, testvérek stb.) csak ezután következik, ez így a normális.

2013. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen aktuális kérdés éppen ma is ezen kellett veszekednem, hogy a férjem az anyja köldökzsinórján lóg...nem értem minek kell mindenről beszámolnia, mikor már én meg a gyerek kellene hogy a család szót jelentsük neki...
2013. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg csak 2 en voltunk én és a férjem addig fontosabb volt neki a saját családja , nekem is fontos volt a családom de nekem ő is. Amiótta megszületett a kislányunk aki már 6 éves elmúlt azóta mi vagyunk az első számú neki és utána a szülei. Azóta már lett egy kis fiunk is :).
2013. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a gyermekemnek én vagyok a támasza,még pici,sajnos válok a férjemtől,így nekem a szüleim most ugyanolyan támaszok,mint 10-20-30 éve,nálunk hatalmas az összetartás,a 2gyermekes hugom is napi szinten beszél a szüleinkkel,haverok is vagyunk,szóval a gyermekem ebbe született bele,így én nem tudom a két családot különválasztani,mert együtt élünk,igaz 2 lakcímen.
2013. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy MI vagyunk A CSALÁD, de sajnos sokszor érzem, hogy háttérbe szorulunk. Bár nem kellett még nem-et mondanom a szüleimnek (vagy nem emlékszem rá...), de azért ha azt hozná az élet, akkor megmondanám nekik és tuti meg is értenék.
2013. dec. 21. 14:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő fontos,és igyekszünk a két családot (a miénket és a "régit") "összehozni".
2013. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2013. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a sajàt csalàdom a legfontosabb. 2 gyerek és férj. Szüleimmel nem olyan szoros a viszonyom, mert nem is volt csalàdom, szüleim elvàltak anyàm nem foglalkozott velünk, apàm meg nem nevelt minket igazàn. Ezért akartam minnél hamarabb csalàdot alapìtani.. sikerült is, 20 évesen.
2013. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!