Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes amit...

Szerintetek helyes amit csinálnak? Jól csinálják? Vagy túlzásba viszik?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. A barátom 20 éves, s 3 éve vagyunk együtt. A szüleim még mindig úgy tudják, hogy még nem szeretkeztünk. Véleményem szerint túlzásba viszik a féltést. Szeretném ha a barátom egy éjszaka nálunk aludna, de a szüleim nem engedik, szerintük még kórai. Apum ezt mondta: "s anyád közöttetek legyen?"

Szerintetek helyesen cselekednek? Vagy csak én érzem azt, hogy túloznak. A koruk pedig meghakadja az 50, de akkor. Szerintetek? Mellé teszem, hogy a barátomhoz sem nagyon engednek el, mert a falu azt fogja gondolni, hogy én udvarolok neki. (Én városba lakok, a barátom pedig falun)



2013. dec. 26. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez azért túlzás!

19 éves felnőtt nő vagy! Ha szexelnél, már az is beleférne. És az is, hogy együtt aludjatok, hisz együtt vagytok. És ráadásul elég jó ideje. Gondolom ennyi idő alatt már kiismerték a barátodat is, tudják, hogy jól megvagytok.

És ugyan már, mi van abban, ha a lány is elmegy a fiúhoz?

Egy kicsit hogy is mondjam, begyöpösödött, régimódi felfogása van a szüleidnek.

De hát ha ilyenek nem tudsz vele mit csinálni. Majd ha elkezdesz dolgozni és a saját lábadra állsz, akkor elköltözhetsz, akár össze is a barátoddal és akkor már nem szólhatnak az ilyen dolgokba bele.

2013. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mond el a szüleidnek amit ide írtál, felnőtt vagy és szeretnéd ha a páron ott aludhatna. Amikor én ennyi idős voltam az én szüleim sem akarták engedni. Mond meg neki, hogy nem csak éjszaka lehet szeretkezni, a lényeg úgyis a nekik, hogy még ne legyen nekik unoka. Világosítsd fel őket, hogy szeretitek egymást, és védekeztek!!!!
2013. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!