Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki vett a gyerekének libbenő...

Aki vett a gyerekének libbenő sziromtündért, az leírná mit kell tudni a töltésről?

Figyelt kérdés

pl: milyen színnek kell világítani,ha jól töltöm?

a szoknyáján lévő pöcköt is be kell kapcsolni töltéskor?

minden infó jöhet..


2013. dec. 29. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nektek se úgy működik ahogy kéne? Én most készülök visszavinni. Teljesen irànyìthatatlan. Vagy hibás vagy átverés de akkor a fogyasztóvédelemhez fordulok az tuti.
2014. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja,töltésnél is összevissza villog meg magàtól elalszik. Kb. 4x felrepül, az első lehetőségnek nekivágódik,leesik és 5x már nem bír kirepülni sem. Nagy csalódàs szegény gyereknek pedig úgy várta! Hozzá se nyúl mert fél tőle.
2014. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szoval nem csak a milyenk ilyen sz@r..

Hát igen a reklámban sokkal egyszerűbbnek tünt a működése..

2014. jan. 3. 12:49
 4/5 anonim válasza:

Szeretném, ha jeleznék azok, akik vettek ilyet a gyereknek, de már nem működik. Kb. az 5. használatig működött, utána nem indult többé...most volt csak időm visszaküldeni nekik, hogy nézzék meg, mi baja és cseréljék be garanciálisan, hiszen semmi extra nem történt vele - csak bekapcsoltam és nem működött többé. Ma hívtak, hogy sorry, de nem lehet vele mit csinálni és a hiba nem garanciális.

Nem értettem, mit akar ezzel mondani, így értetlenkedtem egy sort: Mi a hibája, mi nem garanciális?

"Hát lemerült az aksija, azt nem lehet cserélni és ez nem garanciális." Azóta is itt füstölgök magamban! 12.000 Ft-os játék, ami működik négy alkalommal és kikapcsolt(!) állapotában lemerül az aksija! Kaptam egy számot, milyen szervizest hívhatok holnap. Ha ugyanez a válasz, a Fogyasztóvédelemhez fordulok, mert utálom, ha hülyének néznek. Ezért szeretném tudni, ki járt még hasonlóan. Előre is köszönöm!

2014. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajnos ahogy rákerestem a neten, nagyon sok csalódott vásárlót találtam, akik megvették karácsonyra a gyereknek, majd a méregdrága játék a negyedik alkalom után nem működött többé. Nagyon sokan nem is próbálnak élni garanciális jogukkal és hagyják a játékot a polcon porosodni - ezt nem is értem...

Ráadásul a játékot bemutató reklám megtévesztő, egyáltalán nem így működik, ez is megérne egy külön levelet a Fogyasztóvédelemnek...

Szintén többen garanciális alapon kaptak egy újat a tönkrement helyett és mivel már tudják, mennyire rossz minőségű a játék és mennyire irányíthatatlan, a Vaterán és hasonló helyeken árulják eredeti dobozban...nem ajánlom senkinek.

Nekem egy darabig eltartott a harcom a netes játékoldallal, ahonnan rendeltem, görcsösen ragaszkodtak ahhoz az állásponthoz, hogy ha egy 12.000 Ft-os játék 4 alkalom után nem működik többé, az teljesen normális. Én viszont utálom, ha hülyének néznek, így nem tágítottam igazamtól.

A végeredmény: levásároltam a termék árát, ami számomra tökéletes megoldás volt az adott szituációban. Egyszóval ne hagyja magát senki, nem kell belenyugodni a nyilvánvaló átverésbe!

Megvásárlásra pedig nem ajánlom, hatalmas csalódás...

2014. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!