Ti is itt anyukák? : )

Figyelt kérdés

Lányom (3), fiam (1) már alszanak..férjem közölte hogy keltsem éjfél előtt 10 perccel.(holnap dolgozik)

Én meg a kis pezsgőspoharammal olvasgatok itt, hallgatom a durrogtatást, és egyáltalán nem érzem azt hogy most lehetne jobb! :)

Ti mit csináltok?Hogy-hogy itt?? :)



2013. dec. 31. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Itt szopizik rajtam a kis 3 hónaposom :-). A nagyok a mamánál, hogy legalább kicsit " bulizhassanak", a férjem pedig dolgozik.

BUÉK

2013. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Egyedül vagyok, a fiam alszik, a férjem börtönben.

Szuper ünnep :(((

2013. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1.

Én is rengeteget szoptattam a fiamat a számítógép előtt! :)

2.

Hát ez így tényleg nem lehet valami kellemes!Miért ül a férjed?És meddig? :(

2013. dec. 31. 22:32
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Gyerekek a gepen jatszanak, en a kanapen hentergek a mobillal, ejfelkor koccintunk a gyerekpezsgovel es felmegyunk a tetore ahonnan megnezzuk a tuzijatekot. A gyerekek nem akartak a varosba kimenni, mert mindenki petardazik.
2013. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

A gyermek 9 hónapos. Ennyi idosen úgy gondoltuk, hogy nem szeretnénk még kizokkenteni a napirendet, vhova elmenni vele együtt. Hozzánk pedig maximum egy kisebb társaság jöhetne, panelban élünk.


Uh idén marad a "kiváló" tv műsor, virsli, pezsgő, tarsasozas.

:)

2013. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szerintem most a belváros egyébként veszélyes is, főleg gyerekkel..én egy párszor voltam, de mindig attól féltem hogy a lábam alá dobnak valami durrogót..

A TV műsorról már nagyon rég lemondtam..már gondolkozom hogy lemondom, mert mindig ugyan az van..na mindegy..ez a szilveszteri műsor meg maga a katasztrófa.

Az én gyerekeimnek ez a nap is olyan volt mint a többi..

Elájult mind a kettő 9-kor.. :)

2013. dec. 31. 22:42
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
4 vagyok, kulfoldon vagyunk, itt ket hete olyan mint egy haborus ovezet, a kozeli teren a kisgyerekek durrogtatnak, itt ugy latszik szabad, mert a rendor orra elott gyujtogattak pl tegnap este. Meg az en gyerekeim is ki vannak bukva, hogy a szulok ezt hogy engedhetik nekik. Valamelyik nap lattam, hogy gyerek ult a babakocsiban,anyuci meg olyan kis petardaval szorakoztatta, amibe olyan durranos papirt kell rakni es a foldhoz vagni....
2013. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
bébicsõsz híjjàn ràdiókabarét hallgatva,borkòlàt szürcsölve hentergünk az àgyon. tervezzük àtszeretkezni magunkat az új évbe :)
2013. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Látom valakinek a legjobb szórakozása szilveszterkor is a lepontozás. Szánalmas....
2013. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Mellszívózok, olvasgatok, 6 hetesen a szopipárnán nézi a plafonlámpát és beszélget vele :) Apa hulla fáradt, épp azon gondolkodik, hogy gyorsalszik 50 percet, és éjfélkor felkel megcsókolni :D
2013. dec. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!