Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Nem féltek, hogy a Ti...

Szülők! Nem féltek, hogy a Ti gyereketek vajon tesz-e fel pucér meg stb. képeket magáról iwiwre, meg myvipre? Eléggé sok tizenéves ezt csinálja.

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel pont erről beszélgettünk vmelyik nap. Remélem lesz annyi eszük, h nem fogják csinálni a hülyeséget. Ráadásul szoktunk nézegtni egy oldalt, ahol pont az ilyen képeket "szurják"ki, aztán meg jól kifekázzák...szóval remélem több eszük lesz ettől.

Azt nem mondom, h a szülő hibája, mert ha olyan baráti körben van a gyereke, ahol a többiek ezt csinálják, könnyen belehuztahtó a butaságba.

2009. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát csak nem, de úgyis nézni fogom az iwiw és myvip meg akármi lesz akkor profilját. Sztem akik most tesznek fel ilyeneket, azoknak a szüleik nem is értenek hozzá meg semmi. Én remélem tudok majd úgy haladni a korral, hogy legalább képben legyek azzal kapcsolatban, hogy mire kell figyelni.
2009. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, azt az oldalt mi is szoktuk nézni, és egyszerűen hihetetlen, hogy egy szó szerint kislány, hogy csinálhat ilyen képeket magáról?

Azzal is egyetértek, hogy nem a szülő hibája, de azzal is, amit a 2. válaszóló írt, hogy tényleg vannak olyan szülők, akik ehhez nem értenek. Vannak, akik nem is nevelik a gyereküket, de nagy részben a "baráti" kör a hibás ebben.

2009. nov. 28. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan dolog, h egy erkölcsös, normális neveltetés mellett nem fog. Unokahugom 17 éves, és pont olyan gyereket szeretnék mint ő. :) De a párom meg azért bízik benne, h fiú lakik a pocimban, h ne legyen olyan mint a mostani tini lányok. Borzasztó amit művelnek. 21 éves létemre mondhatom. És nem csak az iwiw... de képzeld el, hogy viselkedik egy ilyen lány egy buliban... De vegye fel ismerősnek mindenki a gyerekét. Ha nem ért a nethez kérje meg a gyereket h csináljon neki profilt, és így már figyelheti az online életét.
2009. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is fiatal vagyok, 23 éves, de már előre félek, hogy az mi gyerekeink is ilyenek lesznek? Még terhes sem vagyok, de már azon gondolkodunk, hogy melyik suli az, ahol kevésbé találkozhat majd ilyen züllött gyerekekkel.
2009. nov. 28. 17:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen és arra szerettem volna itt kilyukadni, amit írtál, hogy mindenki nézze meg a gyermeke adatlapját! Iwiw, Myvip, Hi5, Facebook stb. És nem ártana, az sem, ha nézegetnék a napis zar.com oldalt, azok a szülők, akik nem is gondoltak még ilyenekre, mert lehet, hogy jobb, ha kiderül, mit csinál a tizenéves gyermeke.
2009. nov. 28. 17:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 kamasz lányom. Néha megnézegetem a képeiket a közösségi oldalakon :) Nem félek attól, hogy "kis K" stílusú képeket tesznek fel magukról, de azért résen vagyok :)
2009. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nincs gond velük:)
2009. nov. 28. 20:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Kis sógornőmnek (17 éves) a napiszarra tették fel az idétlen hülye képeit és valamelyik jóindulatú oda is írta a nevét. Rajta röhögött az egész iskola, lakótelep stb.

Szerintem egy kicsit a szülő hibája ha idáig "fajul" egy gyerek, ahogyan az is, ha már 14 évesen szexuális kapcsolata van. Azt a kislányt/kisfiút újszülött korától nevelni kell, normákat, értékeket közvetíteni neki, már egészen pici korban felhívni a figyelmét az olyanokra, ami nem helyes. Pl. hogy ki van kenve az a lány, az nem szép, hanem nevetséges, stb. ahogyan fel lehet hívni (nem egy beszélgetéssel) a korai szexuális élet veszélyeire és az életkornak megfelelő dolgokra is.

2009. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek! Engem rendesen neveltek a szüleim, persze azért pofonok nélkül, mégsem jutott eszembe 14 évesen, hogy d.gni kéne, meg inni, meg, hogy olyan legyek mint egy huszonéves 14 évesen. Ettől függetlenül, nem vagyok "nyomorék", "béna", vagy csúnya, lassan 4 éve van barátom, járunk szórakozni. Sok tizenévest így beskatujáznak a többiek, amiket leírtam, de a beskatujázottaknak lesz, nyugodt és boldog, vidám életük, akik pedig bénának tartják őket, azok majd 30 évesen csak megtalálják azt, aki szereti őket, nem csak megakarja d.gni.
2009. nov. 29. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!