Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjem diplomata és ugyebár...

Férjem diplomata és ugyebár néhány évenként máshol fogunk élni. Mennyire érdemes így gyereket vállalnunk?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 07:46
 1/6 anonim válasza:
37%
Na már korán reggel kezdődik a kajlizás:)
2014. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Mennyire érdemes? Hat ez eleg értelmetlen kerdes......

Ha azt szeretnéd tudni, hogy jo lesz e a gyereknek: igen, ha képes vagy neki biztosítani az állandóságot valamilyen szinten, akkor nem lesz gond. Gondolom azert lesz valami rendszer a költözésekben, pl azonos nyelvű ország.

2014. jan. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen ismerősöm van, azért nem évente váltanak országot, olyan 4-5 évente. Az azért elég állandó egy gyereknek. Én ezeken a gyerekeken semmi rosszat nem láttam, rendes, kiegyensúlyozott, boldog gyerekek.
2014. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted a diplomatáknak nincs gyerekük??? egy katona család többet költözik, van hogy akár évente.
2014. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem még jól is jár a gyerek.
2014. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Kérdező:)

Tudnál pár kérdésre válaszolni, leginkább olyanokra, amit csak egy diplomata feleség tudhat???:)

2014. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!