Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen itatót használ 2 - 2,5...

Milyen itatót használ 2 - 2,5 év körüli gyermeked? Olyan érdekelne, amit könnyű tisztítani.

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Az enyém pohárból iszik. Nem használunk itatót másfél éves kora óta.
2014. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

Itatót a haszonállatok szoktak használni, a gyerekek nem.


Viszont a gyerekeim közönséges pohárból isznak kb 1-1,5 éves koruk óta, és tökéletesen megfelel.

2014. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Nalunk ugyanugy, mint az elsonel. Masfel-ket eves kora kozott megtanult poharbol inni, nem emlekszem, egeszen pontosan hany honapos volt. Eloszor nagyon kis mennyisegu vizet tettunk a poharba, figyeltuk, segitettuk, aztan hihetetlenul hamar raerzett.


Ha elmegyunk itthonrol, ilyesmi kulacsban viszunk neki vizet: [link]

2014. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Pohár. :) Szereti a szívószálat is, illetve tud ásványvizes üvegből inni, ha épp úgy alakul.
2014. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Semmilyet. Másfél éves korától pohárból iszik, illetve szívószállal, vagy flakonból.
2014. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most ilyenünk van:

[link]

2014. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg érdemes pohárból itatni egy ekkora gyereket. Tisztítani is azt a legkönnyebb és büszkén fog belőle inni. Hamar belejön, az elején kell segíteni neki, aztán megy, mint a karikacsapás.:)
2014. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22 hónapos a kisfiam, kétféle csőrös poharat használunk, van Mam kemény csőrös és Babylove (DM-es) szilikon csőrös. A Babylove jobban bevált, mert az tényleg nem csöpög, ellentétben a Mammal.

(Off: az én kisfiam is tud pohárból inni, de azért szerintem nem akkora tragédia az, ha van csőrös pohara is. Ő nagyon gyakran iszik, egy pohár vízzel meg mégsem mászkálhat egész nap, pláne ha megyünk valahova, vagy mondjuk az autóban. Szerintem praktikus dolog.)

2014. jan. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen tud pohárból is inni, de én kulacsban teszek ki neki vizet, mert állandóan felborította a poharat. Ha meg nincs szem előtt, akkor egyszerűen nem iszik.
2014. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!