Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vetélés után hamar összejött...

Vetélés után hamar összejött a baba?

Figyelt kérdés
Nektek mi a tapasztalatok? Tegnap sajnos elvetèltem:-( A doki azt mondta 8 hèt múlva ùjra lehet próbàlkozni.
2014. jan. 4. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a spontán vetélés utáni harmadik ciklusban estem újra teherbe, de azzal a babával is elvetéltem. Barátnőm egyetlen vérzést várt meg a vetélés után, a következő hónapban teherbe esett és egészséges kislányt szült. Nincs erre általános érvényű szabály. Ha műszeres befejezés volt, érdemes kivárni a hat hetet magával a szexuális élettel is. Szerintem a teherbeesés szempontjából legalább egy vérzés megvárása célszerű, de a 8 hét talán még reálisabb (ami két ciklust jelent).
2014. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!