Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta próbálkoztatok, mire...

Mióta próbálkoztatok, mire összejött a baba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 15:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első baba egyből,a második egy év elteltével sikerült.

2009. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi tavaly Januárban beszéltük meg hogy babát szeretnénk, Februárban már pozitívat teszteltem.

2009. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

az első baba a 3. hónapra sikerült, most a második baba a 2. hónapban sikerült :)

tavaly májusban szültem és idén is fogok novemberben :)

ti mióta próbálkoztok??

2009. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapig, pedig mindketten nagyon fiatalok voltunk (21 és 23 évesek) és maximálisan egészségesek. Pedig hogy mondták, hogy már akár egy alkalomból teherbe lehet esni. Na persze, ha nem akarsz gyereket, akkor tuti így van, de ha az a cél, akkor nem olyan gyorsan sikerül én úgy vettem észre a környezetemben.
2009. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden ok mind2töknél, akkor is 20% a terherbeesés esélye egy hónapban. Mi éveket vártunk :(
2009. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én gyógyszereket szedek, nagyon erőseket, és még legalább 5-6 évig nem szabad teherbe esnem. Viszont már borzasztóan vágyom rá, és attól félek, hogy mire odajutok, addigra a sok gyógyszertől nem is lehet majd gyerekem. Tudom, hogy korai már most arról érdeklődnöm, hogy nektek mikor jött össze, de mint már mondtam, én már most szülnék szívem szerint, de nem lehet. És már most érdekel, hogy majd akkor vajon mennyi idő után fog összejönni.
2009. júl. 5. 16:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
az elso gyerek egybol sikerult abba a honapba amasodikkal most vagyok terhes es 9 honap!
2009. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónap alatt, a második most 7 hónap alatt, de még szoptatok.
2009. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló abbahagyása után vártunk 3 hónapot, aztán már nem állítottunk akadályt a baba elé. Jött is kb 1 hét múlva.
2009. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első baba egy évvel a gyógyszer abbahagyása után jött de sajna elvesztettem,másodikkal rá 5hóra lettem terhes.Ő él :)Harmadik babám 10évre rá jött össze úgy hogy a szülés után mindössze egy levél fogamzásgátlót vettem be és soha többet.
2009. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!