Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányomnak az Anna nevet...

Kislányomnak az Anna nevet szántam. Tudnátok helyette másikat mnodani?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy az unokatestvérem kislánya Anna lett. Imádom, nem sajnálom tőle a nevet, így viszont nekem nincs névötletem.


Dallamos hangzású, komoly de mégis kedves neveket szeretnék, lehetőleg nemzetközi írásmódúakat (ékezetes betűk nélkül, ha lehet, bár nem kizáró ok). Minden ötletet megköszönök. :))) (A Hannákkal nincs jó tapasztalatom, úgyhogy azt ne mondjátok.)


2014. jan. 4. 16:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Evelin, Vivien, Eszter, Viktória, Gréta, Linda.
2014. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
igaz ékezetes magyarul,de nemzetközi,Nóra,Dóra
2014. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Eszter, Esztella, Abigél, Emma
2014. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Laura. De nem értem, miért ne lehetne a Te kislányod is Anna? :)
2014. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Dalma. Gréta
2014. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előbbi hozzászólóval. Ha Neked ennyire tetszik ez a név, akkor legyen a kislányod Anna! Szerintem szép név.
2014. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Tetszik valamelyik név, kérdező?
2014. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Dóra, Tünde, esetleg Vanda, Csenge, Kinga... esetleg Rita..passz. Most, hogy lassan nekünk is nevet kell választani én sem szeretném más a rokonságban lévő gyereknek a nevét adni a gyerekemnek. Ettől függetlenül ha neked már korábban is ez tetszett miért ne? Vagy pl az Annának valami rokon nevek? Annamária,Annamari,Annabell(a) Panna, Anett?
2014. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Emese, Lara
2014. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Közel állunk egymáshoz és sokat találkozunk, a névötleteinket szándékosan nem beszéltük meg egymással (és egyébként én a páromon kívül senkivel), de mennyi esély volt arra, hogy pont ugyanaz lesz? :)) Szóval kicsit meglepődtem, gondolhatjátok. :D De tényleg nem bánom, hogy az "övé lett". Az Emmán gondolkodtam sokat korábban, a Dalma is nagyon tetszik.
2014. jan. 4. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!