Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányomnak az Anna nevet...

Kislányomnak az Anna nevet szántam. Tudnátok helyette másikat mnodani?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy az unokatestvérem kislánya Anna lett. Imádom, nem sajnálom tőle a nevet, így viszont nekem nincs névötletem.


Dallamos hangzású, komoly de mégis kedves neveket szeretnék, lehetőleg nemzetközi írásmódúakat (ékezetes betűk nélkül, ha lehet, bár nem kizáró ok). Minden ötletet megköszönök. :))) (A Hannákkal nincs jó tapasztalatom, úgyhogy azt ne mondjátok.)


2014. jan. 4. 16:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Villő, Léna, Janka, Jamina.
2014. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Anita esetleg?
2014. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én is direkt úgy választottam/választok neveket, hogy egyáltalán ne legyen a családban olyan nevű, sőt én még azt se bírom, ha sok embert ismerek a névvel, vagy számomra kellemetlen ember használja a nevet. Ráadásul külföldön lakom, így még itt is helyt kell állnia a névnek, így nem túl hosszú a lista, de így is találtunk nevet. Szóval megértem, ha zavar, hogy valaki már használja a nevet.

Nálunk eddig minden fiút a családban a részemről Sándornak hívnak. Mindenkinek csak egy fia született és valahogy minden női tag Sándor nevezetű fickóval állt össze. Nővérem és én törtük meg a sort.:D A párja Csaba, én párom Róbert:D Neki sajnos nem sikerült bebizonyítania, hogy ha fia születne nem Sándor lenne (két lánya van, nem akar több gyereket), s én most a másodikkal vagyok terhes, fiúban reménykedünk. Ha fiú lesz, nem Sándor lesz, de még csak nem is Róbert:D

Engem szerintem ezért irritálna, ha a nevet már valaki használná.:D

2014. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!