Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak, ti hol eltek? (bovebb...

Anyukak, ti hol eltek? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Ugyertem, mint lakohely.(orszag, varos, Pesten kerulet, stb.)

Miota eltek itt? Szerettek itt elni? Mi a velemenyetek a helyrol? Idealis a gyerekneveleshez?(ugyertem tiszta, jatszoteres, rendezett kornyek),

Irjatok barmit, ami eszetekbe jut :)



2014. jan. 5. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kaposfõn lakunk. Pénteken költöztünk ide. Nyugodt, tiszta környék. Játszóteret mèg nem láttam itt:-( Ahol eddig laktunk ott mindig füst. volt. A játszótèr egy csúzdàbòl ès 2 hintàbòl àllt. Ahol most èlünk 20 percre van Kaposvár igy minden elèrhetõ. A kissebbik fiam beteg:-( A nagynak holnap lesz az elsõ napja az új oviba.
2014. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tahitótfaluban élünk már három éve. Szentendrétől 10 perc autóval. A hegy felőli oldalon élünk, szép, csendes, tiszta, zöld környezetben, ahol jókat lehet sétálni. 13 hónapos a kisfiunk, szeretünk itt lakni, mert a fentieken túl közel van minden játszótér, bolt, patika, orvos, stb.
2014. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Gyodon elunk. Pecsre autoval 6-7 perc alatt erunk be. Szeretunk itt lakni. Van bolt,gyogyszertar,jatszoter. Sogornomek,es anyosomek is itt laknak. Gyermekbarat kornyezet!
2014. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bp. 15. kerület. 4 hónapos korom óta ebben az utcában lakom azaz már több mint 31 éves, csak most másik házba mióta a párommal lakom. Nagyon szeretem a környéket ezért is maradtunk itt.
2014. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Moszkvaban elunk. Parom orosz, o vilag eleteben itt elt, en 1.5 eve koltoztem hozza. Meg nem szultem, 22 hetesek az ikreim. Hatalmas varos, rengeteg emberrel. Alapjaraton szeretek itt elni, mert gyonyoru varos, de azert vannak hatulutoi. Amit nem szeretek benne, hogy itt tenyleg a ket veglet van, szoval a nagyon gazdag es a nagyon szegeny. (most teljesen mindegy, hogy mi az elsobe tartozunk, de nagyon sok balhe van amiatt, hogy nincs "atmenet"). Mi a varos legforgalmasabb reszen elunk, szoval kicsit tartok attol, hogy nem sok nyugalmuk lesz a babaknak, viszont a dedszulok tolunk kb. 1.5-2 orara egy gyonyoru, csendes, tiszta falu-szeru kisvarosban elnek, nagyon jo kis jatszoterek vannak, nagyon gyerekbarat az egesz hely, igy biztos vagyok benne, hogy rengeteg idot fognak ott tolteni a lurkok.

Ha tehetnem, inkabb elkoltoznek Moszkvabol, de sajnos parom munkaja miatt erre nincs most lehetosegunk.

Udv, Nati

2014. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Debrecenben, belvárosi zöldövezet. A társasházunk kertjében van saját játszótér, egyébként minden 10 percen belül van, játszóházakat, családi napköziket beleértve, ezért én abszolút gyerekbarát környezetnek gondolom. Nagyon tiszta, a mi lakásunk nem utcafronti, tehát abszolút csendes, újépítésű, nagyon modern, imádom a környezetét, nagyon európai. Éltem Pesten öt évig, elég volt, soha nem élnék ott hosszú távon családostól, pedig szép helyen laktam (XII. ker., lényegében a Normafától 400 méterre). Sok európai nagyvárost is megjártunk már, a férjem ráadásul orvos, tehát minden évfolyamtársa valahol Európában él, van tapasztalatom más országokról is, mégis azt mondom, hogy nagyon nehéz szívvel költöznék el innen, számomra ez a tökéletes város (biztosan közrejátszik benne az is, hogy kb. 9 hónapja költöztünk ebbe a lakásba, és minden szeglete tökéletesen minket tükröz, mindenben kiszolgál minket, nagyon szeretjük).
2014. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

XXII. kerületben élünk, én születésem óta a kerületben lakok. 13 éve költöztünk össze a párommal, a kerület szélére. Kislányunk 3,5 éves.

A hely szép és tiszta a levegő, de minden messze van :-(. Kocsi nélkül itt nincs el az ember. Játszótér 10 perc kocsival, gyalog meg sem próbálom, mert a közlekedés nem túl jó. Egyébként szeretek itt lakni :-)

2014. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Svedorszagban elunk.(Malmo), 9 honapja koltoztem a paromhoz, aki sved. A varost egyszeruen IMADOM, gyonyoru, baratsagos es nagyon tiszta, szerintem abszolut penztarcabarat, rengeteg kulturalis es szorakozasi lehetoseg van, NAGYON gyerekbarat, 16. hetben vagyok a fiammal, biztos vagyok benne, hogy szuper dolga lesz itt.:) Parom munkajabol kifolyolag sokat jarunk at Koppenhagaba is, azt is nagyon szeretjuk :)

Udv, Larina

2014. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
BP. X.ker szeretek itt lakni,2 gyerkőcünk van több bölcsi,ovi suli van a közelben.(az egyik ovi pl az utcánkban)Nem rossz környék egyébként,de van,mi nem tetszik itt van a közelben egy hajléktalan szálló.Így amikor reggel vonulnak el tele köpködik a járdát (már bocsi kicsit undorító),takonnyal.szlalomoznom keell a babakocsival,h ne toljam bele.
2014. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szakàldon lakunk,ez egy 500 fõs baz megyei település. kisebbsêg nincs,csendes falu ês szép. imàdok itt lakni,az sem zavar,h.minden messze van ês h. 3 busz jàr egêsz nap. ovi,iskola,bolt,posta van,bõven elég.
2014. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!