Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában miért van itt...

Mostanában miért van itt ennyi kamu kérdés?

Figyelt kérdés
Elõször a 13 èves làny terhes lesz a 19 èves pasijàtól, azutàn a tegnapi Lajos-os történet, ma meg elvàllalja-e a gyereket mig az anyuka szül, apuka pedig otthon van. Téli szünet van ès unatkoznak a tinik?
2014. jan. 5. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de isten bizony egyiken-másikon akkorát röhögök. De én azt is el tudom képzelni, hogy akár igaz is lehet egy két sztori. Ilyen tenáger mamák, aki vannak vagy 16-17, rettenetes élettapasztalat, IQ-szint minuszban.....
2014. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen rengeteg van, valakik nagyon unatkoznak. Ilyen is volt hogy csábítsam el a nevelő apámat, rá 10perce, a lefeküdtem a nevelő apámmal elmondjam anyunak? Vagy ez is az.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2014. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaj, 2.! Hát abban a 10 percben tanácsot kapott csábításból, aztán olyan volt, mint az üregi nyúl...utána meg már jött a következő kérdés! :))))
2014. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
...10 percenként nem is lehet kérdést írni...vagy csak 2 felhasználói fiókja van...tényleg sok a kamukérdés...
2014. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó tudod hány embernek hány fiókja van. Több olyan is volt, hogy kérdezett de nem kérdezőként válaszolt.

Nagy kamu kérdések vannak itt.

2014. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
értem. De ennek mi értelme? :O Nincs valós problémája, vagy mi?
2014. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Veszekedést szít aztán röhög a veszekedőkön vagy fogalmam sincs.
2014. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez tuti kamu.
2015. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!