Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dm baba bónusz programba...

Dm baba bónusz programba belehet regisztrálni kamu adatokkal is?

Figyelt kérdés
Testvérem külföldön él, és innen vinnének pár baba holmit, láttam, hogy a programban lehet kapni pelenka meg stb kuponokat. Ha beregisztrálok kamu adatokkal, hogy már most megkapjam a kuponokat az valaha kiderül?
2013. ápr. 7. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem elkérték a gyerek lakcímkártyáját, vagy születési anyakönyvi kivonat kell, de ez már 3 éve volt.
2013. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem derül ki. De miért nem regisztrálsz tesód nevével és adataival?
2013. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert az én nevemen van a dm beauty kártya:) és hamarabb kéne a kupon, mert ugye szülés előtt jönnek ide
2013. ápr. 7. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kéne csinálnod, hogy gyorsan szerzel egy kártyát,kitöltöd az ő nevére, azzal már a kartonnal is lehet regsiztrálni, van egy lyan hogy babaváró vagy ilyesmi, amit szülés előtt lehet, és szülés után kell módosítani az adatokat. Így nem csalsz, nem egy bonylult dolog, és gyorsan megvan ez is. (amúgy sógornőm simán regisztrált csak úgy, de én nem csinálnám, meg tőlem is kértek anno vmi papírt)
2013. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 eve nekem is kertek a lakcimkartyat meg a szuletesi a. kivonatot. Kerdezz ra a dm-ben mik a feltetelek.
2013. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Be lehet.

A szomszéd csajnak 2 gyereke van, de négyet regisztrált. Aztán terhes lett, most már 5 van regisztrálva.

Egyébként szülés előtt 2 hónappal már lehet regisztrálni

2013. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6os vagyok

nem kérnek semmit.

2013. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Be lehet. Kb másfél éve még nem lehetett, mert igazolni kellett, hogy a gyerek tényyleg létezik. Amióta viszont beleolvadt az ab-be, már olyan kamu adatokat adsz meg amilyet csak akarsz.
2013. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!