Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A felicitastól felhívtak,...

A felicitastól felhívtak, hogy eljönnének házhoz tájékoztatni egy több százezer forintos állami támogatás lehetőségéről, mást is kerestek ezzel? Mi ez, vagy kamu?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kamu. Arról szól, hogy fizess be ennyit és ennyit, és akkor majd milyen jó pénz lesz a gyerekednek mire felnő. Ne menj bele, és ne engedd be őket. Nagy lehúzás csak.

Jelenleg nincs több százezres támogatás Magyarországon.

2013. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minket is megkerestek anno, nem a felicitas volt végül is, biztos félreértetted, csak ők adták ki az adataid (ehhez hozzájárultál még a kórházban mikor átvetted a csomagjukat),hanem az Aegon akarta eladni a baba-mama programmját, szerintem felejtős, nézz utána a neten . Ma már rákérdeznék én is pontosan mit akarnak, ezért nem érdemes kijönniük szerintem, ha meg akarod kötni úgyis keresed őket.

Kérdezd meg konkrétan tőled mit akarnak.

2013. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem anno a felicitasra hivatkozva hívtak az egyik biztosítótól, az ő konstrukciójuk is valamiféle babakötvény néven futott, de szerintem nem érte meg belevágni. Nem kötném le 18 évre a pénzemet, és addig pedig nem lehetett volna hozzányúlni.

Szerintem is kamu, én nem tudok semmiféle több százezres állami támogatásról.

2013. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is felhívtak telefonon, de én rögtön közöltem, hogy nincs pénzünk befektetni, nem érdekel. Ugyanis ha belekérdezel, hogy mégis miről lenne szó, akkor elmondja. Biztosítás a baba részére.
2013. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, igen, valóban egy biztosítási konstrukció van mögötte.
2013. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én sem tudtam ilyen támogatásról, de a gyerek miatt a telefonban beszélőt sem értettem teljesen. :)
2013. dec. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!