Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy álltok a gyümölcs és...

Hogy álltok a gyümölcs és virágnevekkel? Mármint keresztnévként.

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 20:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Már mint, Rózsa(ika), Ibolya, Eper meg Málna? :D
2014. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát kb :)
2014. jan. 6. 21:03
 3/23 anonim válasza:
Nekem a Banán tetszik. Kaktusz nevű ismerősöm meg volt is. Szerintem jó.
2014. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Hát én személy szerint nem szeretem ezeket a neveket- pár tetszik, pl a Jázmin, de számomra tiszta nevetséges pl a gyümölcsnevek, Málna, Eper, Alma... vagy egyéb növénynevek Bodza, Boróka, Borostyán... Amik nagyon szép növénynevek- a növényeknek, de nem embereknek.

Szimplán a Virág név is olyan fura... nem is tudom, de ez sem tetszik igazán.

2014. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Nem adtam/adnám gyerekemnek. Egyszerű okból, nem gyümölcs, nem virág, ember!

Pont ma olvastam hogy a Március is anyakönyvezhető.. Már várom a napot amikor a közismert kutyanevek pl. Bundás, Lady is anyakönyvezhetővé válik :D

2014. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a volt tanár nénimnek a kis lányát híják Málnának :D Nem tudom, tetszik! Bár felnőtt fejjel nem tudom neki fog e tetszeni, már mint mittom én, doktornő lesz, Dr. Málnát várják az ügyeleten? :D :D :D Bááár nekem még így is teszik, poénos :D
2014. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

:))

és egy Jácint név egy fiunak... hát... nem tudom.

huuu....

2014. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Alma, Málna, Kamilla nagyon tetszenek.
2014. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Engem Hajnalkának hívnak, ezzel a névvel nincs bajom. Jázmin, Ibolya és hasonlók jók, de a gyümölcs nevek nagyon nem tetszenek.
2014. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
Személy szerint fognám az összes ilyet és társait ( Arany, Ajándêk stb) és betiltatnám. hogy a sok nemnormális ,mert aki nem gondol arra hogy annak a szegény gyereknek avval a névvel kell élnie az nem ép ,ne tudja ezeket a " neveket" adni!
2014. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!