Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves kislányom önkielégítést...

1 éves kislányom önkielégítést végezne?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van ilyen,magam is találkoztam ezzel,de nem ilyen kicsi korban,hanem 2-3 évesek körében.

Szóval a macit,vagy a labdát a lába közé fogja,és azon mozog,akkor nagyon koncentrál.

Mikorra múlik ez el nála?Jövőhéten viszem az 1 éves státuszra,említsem meg a doktornőnek?Volt valakinek,akinek a babája ilyen korán kezdte?


2014. jan. 7. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Sose múlik el, hiszen felnőttként is fog rendszeresen maszturbálni :)

Felesleges megemlítened, természetes dolog, csak van, aki később kezdi.

a lányom 13 hónapos, ugyan ilyet nem csinál még mint a tiéd, de fürdés közben már jó ideje piszkálja magát.

Hagyd neki.

2014. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

A lányom is csinálta már 1 évesen, és most 3 évesen is csinálja..

A fiam most lett 1 éves decemberben, és már hónapok óta csinálja..

Anno az unokahúgom a székeket támadta be, és állítólag én is nagy masztigép voltam!

Most vagy mi vagyunk hikomattosak, vagy ez tényleg normális. :)

2014. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudjatok, de ez totàl megrázott!!! Utána olvastam és előfordul , hogy 8-9 hónapos korban is!!! Nem is hallottam ilyenről!!! Te jo ég, es igaz is!!
2014. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát elég tudatlan lehetsz,ha nem hallottál még ilyenről...

Pedig igen is van ilyen,és elég gyakori is!

Hagyom persze,nem szólok rá,csinálja pár percig és magától abba hagyja.

2014. jan. 7. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Azert vagyok tudatlan, mert ezt nem tudtam? Ne haragudj, de elsore megkerdeztem 2 ismerosomet es olyan arcot vagtak, mint en!


Mellesleg ne tudatlanozz, mert szerintem ezt nem "bunkozasnak" szantam, de latom rad is ferne egy orgazmus, nem csak a lanyodra.....

2014. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen normális ha izgatja a punciját. Hozzátartozik az egészséges fejlődéshez. Csak azt mondd el neki, hogy más előtt nem illik csinálni, mert csak rá tartozik!
2014. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Ismerek én is olyan kislányt a családban, aki ezt csinálta (úgy öt-hatéves korában szokott le róla – magától). Vonatkoztassatok el egy kicsit a saját, felnőtt gondolkodásotoktól és a szexualitástól, ez egy sima örömszerző tevékenység, olyan, mint az ujjszopás (cumizás). Valahogyan rájött, hogy jó érzést okoz számára, ha birizgálja magát, és így tesz. Az ismerős kislány ráadásul hasonló helyzetekben is csinálta, mint az ujjszopást szokták, tehát pl. „stresszes” szituációkban.

Elhiszem, hogy kellemetlennek érzi a szülő, és egy egyévessel még nem is lehet megértetni, hogy ne mások előtt csinálja, náluk még az „elterelés” jön be, egyszerűen tereld el a figyelmét, mutass neki valami érdekes játékot pl., hívd ki kakaót inni, stb.

2014. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen,azért vagy tudatlan,és a 2 ismerősöd is!!

Köszönöm a hasznos válaszokat.Azt csináltam,hogy elterelem a figyelmét,elhívom sétálni,játszani más valamivel.

Egyenlőre ez beválik.

2014. jan. 8. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell és nem is szabad elterelni a figyelmét, és leszoktatni róla. Pici még, nem lehet neki megmagyarázni, hogy ilyesmit nem illik mások előtt csinálni. Egy picit nyitottabb gondolkozásra van szükség, ez még nem az a fajta örömszerzés, amit a felnőttek csinálnak. Nem érez olyan jellegű izgalmat, mint egy felnőtt, orgazmusa sincs, egyszerűen csak jólesik magát birizgálni. Teljesen természetes dolog, ha rászólunk, megakadályozzuk, hogy ezt csinálja, az csak későbbi frusztrációkat okozhat. Majd nagyobb korában (2-3 éves kor után) el lehet neki mondani, hogy az ilyesmit illik egyedül csinálni, elvonultan, a fürdőszobában vagy a saját szobájában, de akkor is hozzá kell tenni, nincs ebben semmi rossz, mindenki csinálja. Most viszont nincs semmi teendő, csak el kell fogadni, fejben helyretenni, hogy ez normális, egészséges dolog.
2014. jan. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!