Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az, amit utólag bánsz,...

Mi az, amit utólag bánsz, hogy nem tettél meg a terhességed során?

Figyelt kérdés

14 hetes kismama vagyok. Egyik kedves ismerősöm azt tanácsolta, hogy minél több időt fordítsak magamra. Menjek moziba, színházba, csavarogjak és ha megtehetem, aludjak délig. Éppen most gondolkoztam ezen, és rádöbbentem, hogy mennyire igaza van. Itt lesz a kisbabám, és meg leszek kötve, legalábbis az elején biztos.

Én egy tipikus "hirtelen" ember vagyok, hirtelen kapok kedvet, szinte a semmiből egy-egy tevékenységhez, úgyhogy előre láthatólag ez fog nekem a legjobban hiányozni. Nem lesz nagyon: na most gyorsan ugorjunk el ide, nézzük meg ezt stb.


Rólam ennyit. :) Most Te jössz? Mi hiányzik nagyon- nagyon?


2014. jan. 8. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 5 éves a fiam már,de terhességem elejétöl már nem dolgoztam,és volt időm mindenre:))bár akkor vágytam már rá hogy 3an legyünk,de kiélveztem a terhességet:))

ezért is enm terveztünk még tesot,mert a fiam már elég önnálló,lesz időm ismét magamra ha tesoja lenne.Ugyanugy szeretném kiélvezni azt a 9 hónapot ha úgy adódik....

2014. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenek, mint amik neked nem hiányoznak így utólag sem. Én rengeteg könyvet olvastam a terhességről, szülésről, és egyáltalán nem bántam meg. Amit utólag bánok, az olyan apróság, mint nem mértem a hasam körfogatát hétről-hétre (meg úgy egyáltalán nem), illetve elkezdtem vezetni egy terhességi naplót, hogy mikor milyen érzéseim, gondolataim vannak, de abbahagytam 2 hét után, mert ilyen típus vagyok... :( Na ezt bánom. :)
2014. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még csak most teszteltem pozitívat pár napja végre :) :3 Egyet viszont biztosra tudok mi nem hiányzik majd :D Én nem tudom miért érzek így, tervezett és nagyon várt baba, de én úgy olyan hihetetlen módon ki vagyok akadva :D már most a padlón vagyok, félek hogy még megjön, nem lesz minden rendben, meg csak totál negatív dolgokra tudok gondolni! Hát, Csajok remélem eljön az az idő is mikor már elkezdem élvezni ezt az egészet :D Most pillanatnyilag nem tennék meg semmit csak ez a szorongás, olyan szupi lenne ha elillanna :) :D
2014. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd mikor elmész és dokihoz,és hallod a szívhangot...onnantol kevésbé lesznek ilyen érzéseid kedves utolso:)
2014. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem készíttettem jópofa babaváró fotókat
2014. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 17 hetes kismami vagyok, de mivel annyira rossz volt az első 13. hét, hogy csak aludni meg hányni tudtam, nem lesz utólag olyan érzésem, hogy kihagytam valamit :D

Még 3 hétig szeretnék dolgozni, utána gőzerővel elborítani magam a babás dolgokkal, hogy végre tényleg élvezzem a terhességet.

2014. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát, a kedves ismerősnek igaza van, menjél mindenfele, és csinálj mindenfélét a lehetőségeken belül. a szülés után minden megváltozik, de jó értelemben. én is "pörgelóci" voltam, na hát le kellett lassítani utána. mi mentünk mozi, színház,kirándulás, kiállítás, barátok és család. használj ki minden percet és örömmel együtt töltsétek el. utána jönnek az anyaévek. sok boldogat:))))
2014. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 porcukormókus ***** válasza:

Egy utolso nyaralas v legalabb egy hosszu hetvege KETTESBEN a ferjemmel. Hazat ujitottunk fel, mire kesz lett, mar annyira a vegen jartam, hogy nem mertunk/tudtunk elmenni sehova.

Persze, ha rendesen osszelogisztikazzuk egy idobe egy helyre a ket nagymamat, akkor el tudunk menni most is, de ez mar nem ugyanaz a gondtalan felhotlen kikapcsolodas. Naponta hazatelefonalunk, remenykedunk benne h nem etetik oket halalra csokival es nem borul fel a nagy nehezen kialakitott napirend.

A masik, amit mar soha nem fogok tudni potolni, egy kismama-fotozas. Na azt nagyon banom, hogy nem csinaltattam szep kepeket fotossal.

Nyaralas kettesben es nehany profi foto a babavarasrol- ezeket nagyon banom! :(

2014. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!