Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hány gyerekkel hány szobás...

Ti hány gyerekkel hány szobás lakásban vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés
gyerekvállalás,lakás,szoba,ház,népesség

2014. jan. 9. 14:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

18


Remélem az átjött hogy míg te nem akarod 5 évnél tovább a másfél szobást addig én mai napig ott vagyok .


Tehát az érvelésed álszent mert te csak 5 évesekig re utalsz hogy nem lesznek hülyék ,én meg arról beszélek hogy 18 éves korukig össze lesznek lesztek zárva 4 en és akkor lesznek hülyék .


Ettől te is tartasz ezért mondod hogy nem akarod 5 évnél tovább halasztani . Látod nekem van igazam ígyis úgy is.

2014. jan. 13. 21:42
 22/25 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban 2 és fél szobás panelban laktunk hatan, együtt laktunk a nagyszüleimmel. Nővéremmel egy félszobán osztoztunk, amíg ő főiskolás nem lett (én akkor lettem gimnazista). Mindketten normálisak vagyunk.
2014. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Férfiként nem csodálom hogy igy fogod fel majd ha sikerül a vágyad haza viheted a csajt és megtalálod életed párját akivel egy baba lenne szerelmetek gyümölcse kétlem hogy nem fog megvaltozni a látás modod! Lehet csupán szüleid voltak elviselhetetlenebbek nem is inkább a hely szűke ahogy irod hogy örülsz a vallásnak!!!!!
2014. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

18-as válaszoló vagyok


Nem azért szeretnék 5 éven belül nagyobb lakásba költözni, mert tartok attól, hogy hülyék lesznek a gyerekeim, ha egy pici lakásban nőnek fel, hanem mert mindenkinek komfortosabb lenne egy nagyobb. De eszembe nem jutna, hogy azért költözzünk, mert így biztosan hülye, degenerált felnőttek lesznek a gyerekeinkből.

De tudod mit? Nem vitatkozok, legyen neked igazad.

Szomorú, hogy idáig jutottál...

2014. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

23

igen a vállásnak csakhogy mire elválltak addigra már rég 18 voltam és akkor már 10 éve haza se járt apám mi mégis egy szobába nyomorogtunk .

Undorító nyomorúságos antiszociális helyzet nem csoda hogy én is anti szoc lettem de annyit megtanultam hogy ilyennek még véletlenül sem teszem majd ki a gyerekemet ha egyáltalán lesz nekem de sztem még nőm se lesz mert nem tudom kezelni a helyzetet.

2014. jan. 14. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!