Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 7 hónapos babával be...

Egy 7 hónapos babával be tudunk menni a metró áruházba vásárolni? Úgy értem beengednek gyerekkel, babakocsival?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

babakocsival biztos, hogy nem.

Ha kenguruba teszed, talán

2013. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az,hogy nem engednek be babakocsival? Kizártnak tartom. Miért nem?
2013. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy nem, mert elméletileg az egy nagyker, ahol targoncáznak, folyamatosan emelgetnek a magas polcokra, szóval gyereknek veszélyes.

De lehet kenguruban beviheted, azt nem tudom.

Én is csak hallottam erről, hogy bizonyos kor alatt (nem tudom ez mennyi) nem lehet bevinni gyereket ezek miatt a veszélyek miatt.

2013. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Jelenleg nincs érvényben korlátozás, bármilyen korú gyermek beléphet áruházaink területére nagykorú kísérő felügyelete mellett. Mindemellett a nagyfokú targoncás forgalom miatt fokozott figyelmet kérünk."



forrás: metro.hu

2013. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!